Spodní prádlo Paul Smith na vrcholu

Publikováno: 03.10.2013 19:41 | Jiří Hofbauer

Kolekce pánského spodního prádla se téměř vždy prezentují na dokonalých modelech s co nejvíce naběhlými žílami natřených olejem. Nevím, kolik z vás to zažila, ale není nijak extra příjemné se lepit a mazat. Britská značka Paul Smith se proto rozhodla pro zcela jinou propagaci prádla. Daleko reálnější (i když posuďte sami) a především aby demonstrovala jeho funkčnost.

A tak režisér a producent celého projektu Sébastien Montaz-Rosset a slacklineři Antoine Moineville a Tancrède Melet vyrazili do francouzských Alp natočit pravděpodobně jedno z nejpoutavějších videí módního průmyslu. Nic proti Davidu Gandy, ale tohle je hodně dobré. Vychutnejte si krátký film případně i Behind the Scenes.

Varování! Pokud máte strach z výšek, odvraťte zrak...

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!