Společnost Nubia vstupuje na český trh

14.12.2016 09:00 | Štěpán Molitor

Společnost Nubia vstupuje oficiálně na český trh s modely Nubia Z11 / Z11 mini / Z11 Max, globální tváří značky je Cristiano Ronaldo. Hlavní devízou nové Nubie Z11 je bezesporu velmi elegantní design, Obzvlášť v černo-zlatém provedení.

Na první pohled zaujmou extrémně tenké rámečky po bocích displeje. Nubia Z11 se může poměřovat i s těmi nejvybavenějšími konkurenty. IPS displej o úhlopříčce 5,5?? FullHD rozlišení, jemnost obrazu 401 ppi. Pod „kapotou“ pak nalezneme výkonný chipset Snapdragon 820 doplněný o 4 nebo 6 GB RAM. Interní úložiště pak vždy nabídne kapacitu 64 GB nebo 128GB rozšířitelnou o microSD karty. Inovace díky USB-C konektoru pak můžete nabít 3000 mAh baterii z 0 na 83% za pouhých 30 minut a to díky technologii rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. Fotoaparát disponuje čipem Sony IMX 298 s rozlišením 16 MPx a technologií fázového ostření. Velikost pixelů v tomto případě činí 1,12 ?m a fotoaparát se může pochlubit také technologií DTI separující jednotlivé pixely. Přítomna je také optická stabilizace, kombinovaná s elektronickou stabilizací. Objektiv fotoaparátu se skládá ze soustavy 6 čoček a nabídne světelnost f/2.0. Česká Republika patří mezi několik málo vybraných evropských zemí, kam se Nubia Z11 oficiálně bude distribuovat. 

nubia2

Zdroj: Nubia Official

nubia1

Zdroj: Nubia Official

nubia4

Zdroj: Nubia Official


Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Wiesner-Hager představil designovou židli Wiesner-Hager představil designovou židli Prosím, odložte si, posaďte se. No, je docela důležité, kam kterého hosta usadíte. "Elizabeth Ardenovou nedávejte v žádném případě... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!