100 nejkrásnějších žen v historii (1.)

Publikováno: 22.12.2011 13:46 | Petr Hájek

Najít nejkrásnější ženy je obvykle tím větší problém, z čím většího počtu krásky vybíráme, dá se tedy dovodit, že najít 100 nejkrásnějších žen v historii bude úkol vpravdě nemožný. Přesto se o to pokusíme...

100. June Wilkinson

Britka s výrazným hrudníkem, jež si vysloužila přezdívku "The Most Photographed Nude Woman in America". Její cesta za slávou začala již někdy v 50. letech minulého století, kdy tančila nahoře bez (ve věku 15) v podniku London's Windmill Theater. Brzy si jí všimnul Hugh Hefner a během dalších 10 let se její kariéra pěkně rozjela - objevila se téměř 10x v Playboyi (nikdy však jako Playmate), posléze následovalo dalších asi 50 mužských magazínů a kariéra v showbusinessu.

 

2011-12-22-1
 

 

99. Catherine Bach

Této ženě můžeme poděkovat za radikální popularizaci krátkých nastřihlých šortek, v nichž se objevovala jako Daisy Duke v The Dukes of Hazzard. Show nevynechala jedinou příležitost předvést její kvalitní nohy nebo rovnou celé tělo v rudých bikinách, jímž typicky okouzlila nějakého místního šerifa. Suma sumárum, perfektní jižanské děvče - šťavnaté, jiskřivé a připravené na vše. Také byla dobrou řidičkou a nikdy neodcházela z boje nebo nenechala rodinu "ve štychu".

 

2011-12-22-1
 

 

98. Tina Turner

Dlouhé nohy a silný hlas zajistili, že se Tina Turner dostala ke kariéře herečky a zpěvačky poměrně rychle a poté v ní vydržela celých 50 let. Tato žena je majitelkou prestižního titulu "Queen of Rock and Roll" a zprvu se stala slavnou s hity jako byly "Proud Mary" a "River Deep, Mountain High". Její účes vždy vzbuzoval úžas, stejně jako její vokální rejstřík. I dnes často prodává na koncertech více lístků, nežli jakýkoliv jiný sólový zpěvák v branži...

 

2011-12-22-1
 

 

97. Cybill Shepherd

Pokud jde o Cybill Sheperdovou, tak té si všiml v roce 1970 Peter Bogdanovich v časopise Glamour. Brzy nato dostala Cybill roli Jacy, mladé Texasanky hrající klíčovou roli ve filmu The Last Picture Show (1971 a režie Peter Bogdanovich). Ještě před tím, nežli začala s modelingem, vyhrála také v Memphisu pár čelních pozic v časopisech. Také se mihla ve filmu Taxi Driver a sitcomech Moonlighting a Cybill, jenž jí přinesly celkem 3 zlaté glóby.

 

2011-12-22-1
 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!