28% mužů předstírá orgasmus

Publikováno: 22.12.2010 12:29 | Petr Hájek Všichni víme, že pokud jde o předstírání orgasmu, pak je tato věc uváděna do souvislosti spíše s ženským pohlavím. Jak do toho všeho však zapadají muži?

 

2010-12-22-1

 

Jestliže před někým řeknete slovní spojení „předstírání orgasmu", takřka obratem to u dané osoby vzbudí ženskou asociaci. Jak nám ale dokazuje věda, psychologové, sociální studie a podobné věci, celých 28 % mužů je vinno z přehnané dramatizace jejich finále. U žen aspoň jednou předstíralo orgasmus 67 % (s tím idiotem předchozím přítelem, nikoliv s vámi samozřejmě...).

Člověk by si u podobných případů možná myslel, že dotyční to přehnali s alkoholem nebo jinými povzbuzovadly a zkrátka nebyli schopni činu, to je ovšem falešný odhad: celých 64 % předstírajících mužů nemělo ani kapku piva, o drogách ani nemluvě. Proč tedy muži orgasmus vlastně předstírají?

Rovných 38 % mužů se domnívalo, že sex trvá příliš dlouho a partnerka by mohla negativně vnímat tuto dobu. To je jistě chvályhodná pohnutka, ale snad by bylo lepší být upřímný...

Asi si právě říkáte, jak je možné předstírat mužský orgasmus zanechávající nepřehlédnutelné stopy. Většina „předstíratelů" si rychle sundala kondom, popřípadě spěchala svižně do koupelny, nežli si jejich drahá polovička něčeho dalšího všimne.

V průzkumu bylo dále zjištěno, že čím těsnější svazek lidi poutá, tím méně je pravděpodobné, že si budou navzájem předstírat orgasmus. Nejvíce takovýchto případů se prý týká sběratelů náhodných známostí (platí pro obě pohlaví).
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!