4 chyby, které muži dělají při online seznamování

Publikováno: 06.02.2011 15:59 | Petr Hájek

Moderní doba si žádá také moderní prostředky, chodit do baru a doufat, že tam narazíte na tu pravou, je totiž často složitější, nežli za stejný čas oslovit v online formě 20 žen.

 

2011-02-06-1

 

1. Musíte zaujmout a být originální


Každá byť jen průměrně vypadající žena dostává denně desítky IM zpráv, mrknutí, šťouchnutí, e-mailů atd., takže jestliže chcete vyniknout nad masu běžných tazatelů, musíte být VELMI originální. Je zřejmé, že si zde s frází "Jak se máš" nevystačíte...

2. Namísto přidávání do přátel pište


Ženy velmi dobře vědí, že kliknout na ikonku "Přidat do přátel" je řádově snazší, než psát originální skvělou zprávu. Takže pokud nevypadáte jako Belmondo, nečekejte, že přidání do přátel bude stačit - nakonec, když má daná žena dost jiné komunikace od mužů, proč by ji složitě zaváděla s někým jiným, který ani neumí napsat?

3. První zpráva pod 200 slov


Psychologové se shodují, že ideální zpráva poslaná při seznamovacím úvodu by měla být maximálně 200 slov dlouhá. V ní však zásadně žádné komplimenty týkající se jejího vzhledu (chcete být přece originální, vzpomínáte?) a samozřejmě nezapomeňte ani na spisovnou češtinu - překlepy nebo třeba vše malými písmeny nepůsobí dobře.

4. Zlatá střední cesta


Pokud jde o vlastní profil, je potřeba se vyvarovat extrémů - muž, který o sobě napíše více jak 1 000 slov je evidentní kecka nebo narcis. Naopak 50 slov na celý profil potenciální zájemkyni o získání základních informací o vás taktéž může dokonale odradit.Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!