5 nejčastějších důvodů, proč se páry rozcházejí

Publikováno: 21.07.2011 15:32 | Petr Hájek

Důvodů, proč se ženy rozhodnou opustit svého muže bývá celá řada, proto z celého množství vybíráme jen pár těch zajímavějších. 

2011-07-21-1

 

1. Posedlost

Nic proti lásce a touze být spolu, ale když to muž začne přehánět, pak začne působit, jako by partnerkou byl posedlý. Sebevědomý muž by určitě neměl vyhledávat neustále její pozornost a dát ji také nějaký prostor pro její vlastní život.

2. Poníženost

Jestliže se muž chová před ženou poníženě a automaticky vše přizpůsobuje jí, pak i když jí to zpočátku připadá skvělé, zjistí, že to není přílišná výhra: z mužnosti zde není prakticky nic, takže v podobné situaci na 98 % uteče.

3. Žárlivost

Říká se že žárlivost je kořením vztahů, ale jak známo, při jídle se to s kořením nemá přehánět, jinak je zle. Jestliže pociťujete žárlivost, pokuste se ji přetransformovat v humor, jelikož to není vlastnost, na které by se dalo stavět.

4. Nuda a předvídatelnost

Jestliže se chováte předvídatelně a nudně (stačí i jen v některých oblastech vztahu), tak je na místě občas vše okořenit špetkou spontaniety. Ruku na srdce: vás by bavilo žít se ženou na 100 % předvídatelnou?

5. Agrese

Jistě není třeba rozmazávat, že takto se dlouhodobý vztah nebuduje. V podobných případech se věci navíc prakticky nikdy nevyřeší samy od sebe a obvykle se ani ten druhý nijak radikálně nezmění. Suma sumárum, fyzické napadání nemá v tzv. "vztahu", co dělat.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!