5 nejošlivějších ženských celebrit

Publikováno: 29.04.2010 22:33 | Petr Hájek

Nedá se nic dělat, ať nám to ženy vyčítají jak chtějí, muži mají zkrátka tendence hodnotit u ženy ponejprv její vzhled, kvůli kvalitě případných potomků. To ovšem platí stejně jako ten fakt, že ženy zajímá naopak jako první to, zda je muž alfa-samcem a postará se o její potomky.

5. Camilla Parker-Bowles

Druhá žena prince Charlese, Prince Waleského a dědice trůnu + přilehlých 15 držav. Její největší záliba je jízda na koni a patří stejně jako Charles k milovníkům "zábavy" spočívající v uštvání lišky, kterou ve finále na kusy roztrá hejno psů.


4. Kathy Burke


Pokud jde o Kathy Burke, tak to je anglická herečka a divadelní režisérka. Obecenstvo ji poprvé poznalo jako herečku menších rolí ve skečích patřících tehdy známějším hercům jakými byli Harry Enfield, Dawn French či Jennifer Saunders.


3. Helen Clark

Premiérka Nového Zélandu začala svoji kariéru v prosinci 1999 a své již třetí období v kanceláři k roku 2005. Magazín Forbes ji v roce 2007 označil za 38. nejmocnější ženu světa. Magazín Listverse ji pro změnu ohodnotil jako 3. nejméně hezkou ženu světa.


2. Sandra Bernhard

Americká (komediální) herečka, autorka a zpěvačka. Poprvé zaujala davy někdy kolem 70. let minulého století, kdy ostře kritizovala kulturu celebrit a politické figurky své doby. Kolem 80. tých let se hodně stýkala s Madonnou. Za zmínku jistě stojí i to, že Sandra Bernhard je číslo 97. v kartotéce Comedy Central (ta se týká 100ky nejlepších vystoupení v historii).


1. Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein je díky řadě nepovedených plastických operací známa jako Lví Královna či Kočiči Žena. Jak se zdá, ani 3 933 800 dolarů vydaných za plastické operace není zárukou dokonalosti...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!