5 způsobů, jak poznáte, že je její seznamovací profil lež

Publikováno: 17.02.2012 13:53 | Petr Hájek

Seznamování na internetu trpí stejným problémem jako to v realitě - člověk může jinému navykládat, co se mu zlíbí. Určitě proto nebude špatný nápad mít v záloze pár triků a znalostí, jak zvýšit své seznamovací šance...

 

2012-02-17-1
 

 

1. Nepoužívá "Já" a "Moje"

Jestliže se daná žena vyhýbá používání první osoby, znamená to dle psychologů, že se snaží podvědomě distancovat od svých lží. Věta "Tak tady se vám budu určitě líbit!" je jasným a loženým příkladem řečeného.

2. Má příliš stručný profil

Čím méně je někde informací, tím spíše to znamená, že se dotyčná snaží příliš se nezamotat do lží a raději používat jen několik. Je to jasné - čím složitější je lež, tím jednodušeji je pak osoba odhalitelná následnou řadou dobře mířených otázek.

3. Mluví o tom, co nerada

Normální je dle psychologů říkat druhé straně hlavně to, co máte rádi. Pokud ale většina vámi předávaných informací a dat sděluje druhé straně, co a jak nemáte rádi nebo nesnášíte, vytváří to prý umělou hranici mezi lidmi.

4. Mluví příliš obecně

Když jsou její věty příliš stručné a všeobecné, je opět na místě zpozornět - když třeba sdělí, že má ráda hudbu, ale nerozvede, o jaký jde žánr. Přitom třeba miluje reggae, ale nesnáší rap, což jaksi opomene uvést.

5. Vyhýbá se určitým slovům

Jestliže žena během konverzace nepoužívá slova jako "zlobit se" nebo "otravný" a "stupidní", může to ukazovat, že se snaží zobrazit se v lepším světle. Je to údajně běžná psychologická strategie, o níž lidé ani neví. Dělá to tak trochu každý, ale lháři to přehání, aby maskovali pravdu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!