8 tajemství, které před vámi ženy tají (dokončení)

Publikováno: 12.11.2010 15:24 | Petr Hájek

Zajímaly vás vždy skutečné pochody a pohnutky odehrávající se v ženské duši? Pak si nenechte ujít tento článek, v němž více než 700 čtenářek magazínu Men's Health uvedlo svoje temné stránky týkající se sexu, vztahů a lásky.

 

2010-11-12-1

 

V. Touží po jiných mužích

I zde je statistika neúprosná: je 32 % šance, že při sexu s vámi myslí na jiného muže, stále pěkná 3 % myslí na jiného muže při sexu se stávajícím vždy. Celých 65 % zato myslí jen a jen na vás! Dle sexuologů je to prý normální a není třeba věci dramatizovat - nakonec ruku na srdce, vy jste opravdu nikdy na žádnou jinou ženu nemysleli?

VI. Masturbuje sama

Dle průzkumů masturbuje 25 % žen několikrát týdně a celých 23 % nejméně několikrát měsíčně. Co se týče sledování porna, tak to bez vás provozuje nejméně jednou měsíčně na 30 % žen. Sexuologové opět říkají, že se není čeho bát, naopak: když mají ženy více kvalitního sexu (od vás ideálně), tím více i masturbují a chtějí další.

VII. Nevzrušíte ji

Celých 42 % žen označilo svého muže za často málo eroticky přitažlivého. Celá 3 % jsou svým chlapem „vypnuty" zcela. Se 7 % se umístil malý penis. S 9 % pro změnu neschopnost muže udržet erekci. Ve 13 % případů muži myslí jen na sebe. A v 18 % je muž dle dámy v posteli bezradný.

VIII. Chce, abyste více vydělávali

Studie z roku 2007 potvrdila, že drtivá většina žen dbajících na peníze a majetek tahá finance i do vztahu a sexu. Tímto negativně ovlivní psychiku muže a časem potažmo i jeho vzrušení ("Za lodičky orální sex" a podobný přístup vztahu příliš neprospívá...). Je faktem, že více peněz chce prakticky každý, ale ženy v tom dosahují skutečného mistrovství. Dle moderní evoluční psychologie za to prý (jako vždy) může příroda: jedině ty pračlověčí ženy, které přinutily svým neustálým stěžováním (podvědomá a ženami automaticky činěná věc i v případě, že jste již nejbohatší muž na světě) více svých mužů k ulovení většího mamuta, měly posléze zdravější a větší potomky s větší šancí na přežití. Tímto se jejich geny přenesly až do dnešních let. Dnes se nicméně ženě určitě nezavděčíte mamutem, ale spíše nějakým jiným materiálním statkem. Podotýkáme, že toto se týká průměrné ženy! Čest těm několika málo výjimkám, které nezajímá, kolik máte na výplatní pásce a jež si opatrujte jako oko v hlavě!

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!