8 tajemství, které před vámi ženy tají (začátek)

Publikováno: 31.10.2010 12:47 | Petr Hájek

Zajímaly vás vždy skutečné pochody a pohnutky odehrávající se v ženské duši? Pak si nenechte ujít tento článek, v němž více než 700 čtenářek magazínu Men's Health uvedlo svoje temné stránky týkající se sexu, vztahů a lásky.

 

2010-10-31-1

 

I. Spala s více muži, než si myslíte

Celá třetina žen uvádí menší počet předchozích vztahů, nežli je realita. Jak se v podobném případě chovat? Mlčte, jelikož ženy více dbají na to, aby věci minulé zůstaly skutečně v minulosti. Více to pro ně zkrátka znamená. Měli byste se soustředit na to, že teď chce být s vámi, takže ji prostě nechte vás poznávat/milovat bez zbytečných výletů do předchozích vztahů.

II. Možná vám byla nevěrná

Obecně řečeno je šance 32 %, že vám vaše milá bude nevěrná a 68 %, že bude věrná. Z těchto nevěrnic 28 % chtělo být zase předmětem mužské touhy, 19 % mělo pocit, že již nejsou milovány, též 19 % mělo „jiné" důvody, 17 % pak bylo znuděno stávajícím životem a teprve až na posledních místech se umístily důvody „Nemohu odolat chlápkovi, s nímž podvádím, máme skvělý sex" s 10 % a se 7 % pro „Můj sexuální život nestojí za nic".

III. Předstírá orgasmus

Celosvětová statistika je i v tomto neúprosná: 52 % žen předstíralo při partnerském sexu nejméně jednou orgasmus. Naopak 48 % nikdy. A jak často? 35 % jednou za čas, 16 % zhruba v polovině případů a 5 % „pokaždé". Muži jsou na tom stran orgasmu trochu lépe - zkrátka se předstírat nedá...

IV. Kontaktovala svého bývalého partnera a neřekla vám to

Tato věc je jako mor. Celých 75 % osob (muže samozřejmě nevyjímaje) kontaktuje bez vědomí stávajícího partnera svého minulého partnera sexuálního. Zda jste předmětem podobné hry, poznáte snadno - při vstupu do místnosti rychle zavřeno okno, chat či laptop.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!