8 tajemství, které před vámi ženy tají (začátek)

Publikováno: 31.10.2010 12:47 | Petr Hájek

Zajímaly vás vždy skutečné pochody a pohnutky odehrávající se v ženské duši? Pak si nenechte ujít tento článek, v němž více než 700 čtenářek magazínu Men's Health uvedlo svoje temné stránky týkající se sexu, vztahů a lásky.

 

2010-10-31-1

 

I. Spala s více muži, než si myslíte

Celá třetina žen uvádí menší počet předchozích vztahů, nežli je realita. Jak se v podobném případě chovat? Mlčte, jelikož ženy více dbají na to, aby věci minulé zůstaly skutečně v minulosti. Více to pro ně zkrátka znamená. Měli byste se soustředit na to, že teď chce být s vámi, takže ji prostě nechte vás poznávat/milovat bez zbytečných výletů do předchozích vztahů.

II. Možná vám byla nevěrná

Obecně řečeno je šance 32 %, že vám vaše milá bude nevěrná a 68 %, že bude věrná. Z těchto nevěrnic 28 % chtělo být zase předmětem mužské touhy, 19 % mělo pocit, že již nejsou milovány, též 19 % mělo „jiné" důvody, 17 % pak bylo znuděno stávajícím životem a teprve až na posledních místech se umístily důvody „Nemohu odolat chlápkovi, s nímž podvádím, máme skvělý sex" s 10 % a se 7 % pro „Můj sexuální život nestojí za nic".

III. Předstírá orgasmus

Celosvětová statistika je i v tomto neúprosná: 52 % žen předstíralo při partnerském sexu nejméně jednou orgasmus. Naopak 48 % nikdy. A jak často? 35 % jednou za čas, 16 % zhruba v polovině případů a 5 % „pokaždé". Muži jsou na tom stran orgasmu trochu lépe - zkrátka se předstírat nedá...

IV. Kontaktovala svého bývalého partnera a neřekla vám to

Tato věc je jako mor. Celých 75 % osob (muže samozřejmě nevyjímaje) kontaktuje bez vědomí stávajícího partnera svého minulého partnera sexuálního. Zda jste předmětem podobné hry, poznáte snadno - při vstupu do místnosti rychle zavřeno okno, chat či laptop.

Hodnocení článku:Komentáře

Tipy na stylové kostýmy Tipy na stylové kostýmy Ne snad, že bychom nějak přehnaně holdovali zahraničnímu svátku Halloween, ale jistě budete souhlasit, že nějaké ty kostýmové tipy... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!