8 tipů pro úspěšné rande (dokončení)

2011-02-13-1
13.02.2011 16:52 | Petr Hájek

Vylákat opravdu zajímavou ženu na schůzku je sice malým důvodem k oslavě, teprve teď ale pro vás začíná skutečná výzva, jelikož musíte působit zkrátka dokonale!

 

2011-02-13-1

 

5. Nenápadně naznačte status

Zatímco muž se při hodnocení ženy zaměřuje výhradně na její krásu a ženské křivky, ženy se pro změnu zaměřují na tu vybouleninu, co máte na kalhotách - ovšem pozor, máme na mysli tu týkající se peněženky! Ať se nám to líbí nebo ne, ženy u svých potenciálních partnerů sledují zejména znaky úspěchu, bohatství a ochoty podělit se o ně právě s nimi a s jejími potomky.

6. Nezapomínejte na prsa

Ani tentokrát nemáme na mysli ta ženská (co svět světem stojí, nikdy žádný muž nezapomněl na ženská prsa), ale naopak ta vaše: celých 22 % žen hodnotí široká mužská prsa jako nejerotičtější symbol muže. Vše můžete navíc šikovně zdůraznit patřičně obtažených tričkem.

7. Ukažte svoji pravou barvu

Ženy mají lepší smysl pro barvy a lepší barevnou paměť (malířek v historii nicméně kupodivu příliš není), takže si lépe všimnou barevného nesouladu, nežli muži. Mezi nejoblíbenější barvu žen patří růžová, na kterou se ovšem řada mužů necítí, takže můžete zkusit zlatou střední cestu v podobě fialové - je zhruba někde mezi maskulinní modrou a jemnou růžovou. Nabízí se rovněž oranžová vyzařující energii.

8. Dotek značí vítězství

To nejdůležitější, po čem na prvním rande usilujete, je kontakt - pokud o něj bude žena stát, je to neklamný důkaz jejího zájmu. Rozhodně se proto jejím dotekům nebraňte, ale odpovězte na ně: třeba "Máte hezké hodinky" + dotek na ruce je dobrý i decentní trik zároveň...

Hodnocení článku:Komentáře

Jak se stylově vypořádat se zimním počasím? (Díl 3. Šátky a šály) Jak se stylově vypořádat se zimním počasím? (Díl 3. Šátky a šály) Jaro je ještě naneštěstí daleko, proto určitě nepodceňte výběr a nákup oblečení pro zimu. I v těchto zdánlivě neforemných... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!