8 tipů pro úspěšné rande (úvod)

Publikováno: 09.02.2011 16:22 | Petr Hájek

Vylákat opravdu zajímavou ženu na schůzku je sice malým důvodem k oslavě, teprve teď ale pro vás začíná skutečná výzva, jelikož musíte působit zkrátka dokonale!

 

2011-02-09-1

 

1. Vůně je základ


Ženy mají lepší čich, než muži a speciálně to platí pro prostřední část jejich menstruačního cyklu, kdy v těle kulminují estrogeny. Přirozeně voňavá přírodní kůže může podráždit její přírodní instinkty a to převážně na nevědomé úrovni. Takže spíše než drahá kolínská se počítá přirozená čistá kůže (nezaměňujme prosím animálnost a zápach).

2. Výška je vysoká karta


Ženy hodnotí muže vyšší jako sexuálně atraktivnější a i statistiky praví, že vysocí muži spíše mají potomky. Právě řečené bylo důkladně prozkoumáno v britské studii, jíž se účastnilo více jak 10000 mužů. Jestliže příliš výškou neoplýváte, zkrátka ji musíte nahnat jinak - párcentimetrovým podpatkem nebo nošením proužků na výšku.

3. Nebojte se ukázat svoji mužnost


Jednu věc ženy dělají takřka neustále a zcela podvědomě: u potenciálních samců také hodnotí poměr boku a kyčlí - kvalitně vybavení muži totiž mají tento poměr 0,8 až 0,95 (tedy skoro kolmá linie). Celá věc symbolizuje, kolik máte v krvi testosteronu - jestliže málo, pak má muž velký zadek či boky a žena jej automaticky řadí do druhé třídy.

4. Obličej mluví i beze slov


Čistá animální atraktivita se děje na mnoha úrovních a jednou z nich je i obličej. Platí jednoduchá zásada, že čím symetričtější jej máte, tím je větší šance na potenciální potomky. S obličejem se toho moc dělat nedá, ovšem byť jej jen správně zarámovat udělá divy: univerzální rady jsou - u košile bez kravaty si rozepněte jeden, dva knoflíky, popřípadě si vezměte košili bez límce s kolárkem/stojáčkem.  Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!