Bastardi 2 se začínají točit

Publikováno: 04.05.2011 20:35 | David Novotný

V Náchodě na radnici přijal starosta města Jan Birke delegaci nových tváří a staronových osobností k dalšímu pokračování úspěšnému filmu Bastardi od scénáristy Tomáše Magnuska.

Jako první dorazil herec Martin Dejdar, Jaroslava Obermaierová, Ladislav Županič, Dominika Mesárošová, Jiří Krampol, Jitka Válková, David Novotný, Ivo Jahelka, Erik Karvai či David Gránský.

Bastardi 2

Dominika Mesárošová přijela na velkých podpatkách přišla do sálu na Městském úřadě, kde ji slavnostně přijal starosta Jan Birke, jste úžasná udělal ji poklonu starosta. Dominika také prohodila, že se těší až v Náchodě bude natáčet Bastardy a budou mít společné natáčení. Poté se v doprovodu pořadatele Davida Novotného odebrala přes náchodskou hlavní třídu do kina, kde se konala tiskovka a lidé jen zírali. Podívejte se, to je Mesárošová, co ta tady dělá dodávali udivení obyvatelé Náchoda. Dominika si zahraje milenku Honzy Šťastného, je to moje první herecká role a těším se na to dodává Mesárošová, který se objeví i po boku Davida Novotného, který si zahrál právníka v prvním díle.

Jiří Krampol přijel v limuzíně s lehce oděnými děvčaty, kde mezi nimi byla i Česká Miss Jitka Válková. Všichni s podivem sledovali její odvážný kožený model. Budu hrát manželku Jiřího Krampola, která bude takový extravagantní a taková divočejší, bude nás mít tři dodala Válková, která po neúspěchu v muzikálu bude herečkou. Všichni zírali na Jitku, která vystoupila jako spíše neoblečená a velmi odvážném modelu z auta, skoro ji v tu chvíli nikdo nepoznal.

Martin Dejdar se na tiskovce svěřil, že si stáhl z internetu Bastardy, jsem takový pirát, ale chtěl jsem to vidět, dodal Dejdar, svěřil se, že film je pravdivý, vypovídá o dnešní společnosti, takhle to nyní opravdu je, podívejte se, jak mluvíme vulgárně dodal Dejdar.

Jaroslava Obermaierová se chudák nestihla najíst, tak během přechodu se ládovala koláčem, aby zahnala hlad, jsem v jednom kole, samé natáčení, akce mám nějak moc práce a to jsem se těšila na léto, ale asi mít volno nebudu dodala Obermaierová. Obermaierová si nejvíce rozuměla s Jiřím Krampolem. Prázdniny asi budu natáčet v Náchodě, tak se na to těším dodala Obermaierová, která tam hraje uklízečku.

Bastardi 2

Ivo Jahelka patří mezi nové tváře či David Gránský, účastník z X Faktoru nyní student bude hrát ve filmu takového frajírka. Ta role mi půjde, to jo těším se na to dodal Gránský.

Romskou komunitu zastupoval Erik Karvai, hrál jsem takového hajzlíka v jedničce, tak budu i nadále hrát zlobivého studenta dodal Karvai, kterému se moc líbila Mesárošová. Hele, mohla by jsi někdy přijet k nám, to by se nám líbilo, můžeme zajít někam vyvalil na Mesárošovou Erik.

Herecká legenda Ladislav Županič dodal, že po dlouhé době bude zase ve filmu, už jsem si říkal, jestli se na mě nezapomnělo, ale jsem hrát, že v Bastardech si zahraju.

Bastardi 2

Tomáš Magnusek herec a scénárista dodal, že film byl velmi úspěšný jak v České republice i na Slovensku a objeví se opět Jan Šťastný, Rytmus či Jana Šulcová. Dávám nyní šance ve filmu i novým tvářím a mladým lidem jako je Dominika Mesárošová či David Gránský a film půjde do kina na podzim dodal Magnusek. Role režiséra se ujal opět Jan Lengyel.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!