Český Muž roku hvězdou reality show v Brazílii

Publikováno: 03.03.2012 17:26 | Michal Novák

Muž roku 2011 a druhý nejkrásnější muž na světě Martin Gardavský se dostal do reality show Gringo, která je v Brazílii vlemi populární.

Martin Gardavský v Brazílii

V této reality show se musí účastníci podrobit různým zkouškám. Součástí byl i kaneval v Sau Paulu, kde se Martin zúčastnil velkého průvodu masek. Jeho tým zvítězil s alegorickým vozem draka, a tak se v současné době připravuje na velký karneval. "Prošel jsem se po sambodromu, což je místo, které je zaplněné lidmi a naše masky zvítězili, tak jsem rád, postoupil jsem i do dalšího kola" dodal z Brazílie Martin Gardavský.

"Nyní probíhají přípravy na karneval a řada lidí má volno, protože je to událost pro všechny Brazilce", dodává Gardavský. V rámci reality show Gringo, také probíhalo focení a natáčení medajlonků. V nejbližší době setká Martin s Mužem světa (Mister International) - Cesarem Curti, který přiletí v srpnu na Muže roku do Náchoda, doplnil informaci pořadatel Muže roku David Novotný, který je na svého vítěze náležitě pyšný.

Martin Gardavský v Brazílii
Martin Gardavský v Brazílii
Martin Gardavský v Brazílii
Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!