Čím potěšit muže ve svátek?

Publikováno: 09.06.2011 13:50 | Petr Hájek

Ačkoliv nám před lety musel stačit mezinárodní den žen a dětí, moderní doba myslí s dnem otců i na muže (tedy aspoň na ty s dětmi...). Jak jej tedy v podobný svátek potěšit?

1. Kravata

Špetku neoriginální záležitost tyhlety kravaty, na druhou stranu ale, stále se jedná o dárek, který muže dbalého stylu a vědomého si kvalit pořádné kravaty potěší. Milé je na kravatách i to, že jsou hned po kapesnících a spodním prádle nejlevnějším mužským módním doplňkem. Jestliže máte ale doma typ, který moc v saku nechodí, pak ji na 100 % nahraďte něčím jiným...

 

2011-06-09-1
 

 

2. Předplatné mužského časopisu

Tentokrát nemáme na mysli nic vlezle erotického, jako spíše ryze mužského. Vhodné jsou časopisy aspoň částečně kopírující životní styl obdarovaného: vegatariánská osoba milující přírodu určitě ocení spíše něco z cestovatelských kousků, nežli magazín, jak rybařit nebo ryby kuchtit. Výběr je na trhu opravdu bohatý, takže nespěchejte a důkladně zvažte.

 

2011-06-09-1

 

3. Souprava na holení

Téměř každý muž potřebuje kvalitní soupravu na holení. A i v této relativně nepříliš protěžované sféře se nalezne mnoho způsobů, jak ji pojmout stylově: lze najít starodávné soupravy jako vypadlé z černobílého filmu, kosmickou hyper-modernu nebo věc čistě užitkovou a dokonale strohou.

 

2011-06-09-1

 

4. Souprava na boty

Kvalitní boty si žádají přirozeně také kvalitní ošetřování. A jak lépe jej provést, nežli se sadou, s níž vaše boty budou jako v peřince. Opět je samozřejmě potřeba zvážit ten drobný detail, zda podobnou věc daná osoba využije - někoho chodícího výhradně v teniskách a sandálech jistě půjde obdarovat i lépe...

 

2011-06-09-1
 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!