Čím potěšit na Vánoce majitele nového bytu?

Publikováno: 09.12.2010 08:17 | Petr Hájek Je úplně jedno jestli dnes budeme mluvit o mužích čerstvě přistěhovaných za prací nebo nově dostavivších byt, oba mají jednu věc přece jen společnou - prázdný byt čekající na zařízení!

 

1. Průhledný toaster

Jak vidno, průhlednost je trend k neocenění a to i u domácích spotřebičů. Novinka jménem Vision Toaster od firmy Magimix přináší nejen revoluční design a provedení, ale samozřejmě také i opečené a křupavé toasty. Není zkrátka nic lepšího, nežli se po ránu s kávou dívat, jak se mění na váš nejoblíbenější odstín! Cena je docela i přijatelná: cca 250 USD.

 

2010-12-09-1

 

2. Umělecké akvárium

Za předpokladu, že je dotyčný ctitelem relaxace spočívající v koukání se na rybičky, pak rozhodně nesáhnete vedle s nějakým odvážnějším akváriem. Pod odvážností zde samozřejmě máme na mysli nějaké netradiční linie. Třeba toto akvárium pochází z Nizozemí a přijde na nemalých 6 500 USD.

 

2010-12-09-1

 

3. Chlazení tak trochu jinak

Technika se nedá zastavit a s ní ani nové úžasné domácí spotřebiče - nakonec i Dyson Air Multiplier je toho důkazem. Naoko se tváří jako klasický větrák ochlazující místnost a stejně tak i funguje, ovšem nikoliv na principu pohybu vzduchu, ale na principu moderně-elektrickém (technologie Air Multiplier).

 

2010-12-09-1

 

4. Melitta Caffeo Lattea

Prakticky každý ocení kvalitní kávu a přístroj na její přípravu. O to více to pochopitelně platí tehdy, jestliže si obdarovaný potrpí na kávu již připravenou, když vstane. Na zařízení Melitta Caffeo Lattea v ceně 500 EUR člověk kromě perfektní kávy po čase ocení také jeho absolutní bezúdržbovost.

 

2010-12-09-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!