Čím potěšit na Vánoce milovníka ekologie a přírody?

Publikováno: 03.12.2010 06:35 | Petr Hájek Vánoce se nám blíží a s nimi i obvyklý shon související se sháněním dárků. Abyste však dárek mohli začít zdárně shánět, je nejprve potřeba důkladně promyslet, co že to vlastně oné osobě chcete dát. Dnes si proto v rámci drobné inspirace povíme, čím potěšit ty, kteří holdují přírodě a ekologii ve všech formách.

 

1. Bambusový externí disk

Bez moderní techniky se dnes neobejde ani ten největší milovník přírody, takže když už jim člověk kupuje nějaké to příslušenství k PC, proč také zároveň nezajistit, aby lahodilo jejich oku? Tato jednotka firmy SimpleTech je externím USB 2.0 diskem, který za necelých 100 USD nabídne nejenom 500 GB místa, ale také provedení z recyklovaného hliníku a bambusu.

 

2010-12-03-1

 

2. Dřevěný USB flashdisk

V kategorii populárních „datových klíčenek" aneb externích USB flashdisků je doslova přecpáno, takže není problém při troše snahy najít ani modely zdobené pravým dřevem (a potažmo i rytinami v něm). Jestliže máte v plánu investovat více, klidně můžete přidat třeba i polodrahokamy.

 

2010-12-03-1

 

3. Originální sedátka

Ti skutečně největší milovníci přírody bydlí zásadně poblíž lesa a nikdy, ale opravdu nikdy nekupují plastový nábytek. Za situace, že máte někoho podobného v rodině, takřka jistě jej neurazíte originálním dřevěným nábytkem. Jak vidno, dřevo nemusí být vždy jen a nutně synonymem neotesané rustikálnosti...

 

2010-12-03-1

 

4. Dřevěné brýle

Pod dřevěnými brýlemi samozřejmě nemáme na mysli dřevěná skla, ale čistě jen a pouze obroučky. Podobné věci jsou bez výjimky ruční práce a na rozdíl od jiného nepraktického dárku, na který by se doma prášilo někde v koutě, podobné brýle bude mít obdarovaný na očích pořád (a to prosíme doslova)!

 

2010-12-03-1

 


 

Hodnocení článku:Komentáře

Jak udělat co nejlepší dojem na prvním rande? Jak udělat co nejlepší dojem na prvním rande? Ať se nám to líbí nebo ne, moderní psychologie praví, že první dojem je stále v lidském kontaktu nejdůležitější. A kde jinde jsou... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!