Čím potěšit na Vánoce milovníka hodinek?

Publikováno: 12.12.2010 08:54 | Petr Hájek Jedním z nejlepších způsobů, jak podtrhnout svůj styl zůstávají i po stoletích stálé „šmrncovní" hodinky. Přirozeně jejich milovníkům nic nebrání v tom, vlastnit jich více a kombinovat je dle místa nebo potřeby. 

1. Orbita Avanti 3 Watchwinder

Firma Orbita si pro letošní rok nachystala skutečnou lahůdku pro všechny milovníky hodinek: speciální skříňku, kde se hodinkami člověk může kochat (max. najednou třemi kousky), dá se však také zamknout a je tu mechanismus, s jehož pomocí lze hodinky natáhnout. Cena 2 995 USD.

 

2010-12-12-1

 

2. TAG Heuer Monaco

Milovníkovi unikátních kousků se zkrátka nelze nezavděčit hodinkami TAG Heuer, jež se inspirovaly na závodní dráze Monaka. Hodinky mají logo Porsche Klubu Amerika a obsahují číslo 55. Stejně stylová je i cena: 5 500 USD. No a jelikož jde o limitovanou edici, samozřejmě v počtu 55 kusů...

 

2010-12-12-1

 

3. Artya Tesla Squelette Quadri-Rotor

Je jasné, že hodinky s takto dlouhým názvem musí být skutečnou unikátností a byl by to správný odhad: švýcarská firma Artya nabízí třeba tento model, jež obsahuje samonatahovací mechanismus a především, neuvěřitelnou vizáž jakoby po zásahu bleskem. Konkrétně model na snímku je k mání za 5 980 USD.

 

2010-12-12-1

 

4. BVX Unisex Watch

Známá italská značka luxusního oblečení Bottega Veneta nedávno spojila své síly se švýcarským hodinářem Girardem-Perregaux a vytvořila spolu s ním neobvyklé hodinky BVX UW. Neobvyklost spočívá zejména v jejich univerzálnosti - hodí se totiž jak k mužům, tak i k ženám, což se právě u hodinek příliš nevidí. Hodinky jsou z titanu, krokodýlí kůže, 18karátového zlata a stojí 14 600 USD.

 

2010-12-12-1

 

Hodnocení článku:Komentáře

Několik rad k tomu, jak přežít vánoční svátky Několik rad k tomu, jak přežít vánoční svátky Když odrostete dětským střevícům a už pomalu přestáváte věřit v to, že hlas vánočního zvonečku přivolává Ježíška a naopak... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!