Čím potěšit na Vánoce příznivce venkovních radovánek?

Publikováno: 14.12.2010 09:01 | Petr Hájek Ať už někdo plánuje větší výlet někam do divočiny, koupání u vody nebo jen grilování na zahradě, to vše jsou situace, kdy se bude obdarované osobě na 100 % hodit některý z dnes představených dárků!

1. Vodní Oasa pro šest osob

Každý, kdo rád tráví čas u vody se svojí rodinou nebo přáteli, jistě ocení dárek, díky kterému jim bude moci být nablízku i na vodě. Toto kombinované lehátko pro šest osob obsahuje vnitřní minibazének, nepropustnou kapsu pro váš mobil/PDA/iPod, držáky na kávu či čaj a motor pohánějící lehátko rychlostí asi 3 km/h. Suma sumárum 199,95 USD.

 

2010-12-14-1

 

2. Bazénový solární robot

Jestliže dotyčný patří naopak k jedincům, kteří nedají dopustit na domácí rodinný bazének, pak jej určitě neurazíte ani tímto solárním robotem-čističem. Korzuje po hladině a ekologicky likviduje povrchové řasy, bakterie a veškeré další neřádstvo, jež tam spadne. Cena 500 USD.

 

2010-12-14-1

 


 

3. Deštník a promítací plátno v jednom

Fakt, že v přírodě více chutná, je známý velmi dobře. Autoři tohoto kombinovaného deštníku a filmového plátna jsou ovšem i toho názoru, že v přírodě jsou nejlepší i kulturní zážitky. Příslušenství je vyrobeno z hliníku a má kovovou základnu + dá se samozřejmě libovolně nastavit, takže chrání jak proti větru, tak i proti slunci. Cena 2 514 EUR.

 

2010-12-14-1

 

4. Plancha Christophe CALANCA grill

A co by to bylo za sbírku dárků, kdybychom zapomněli na příznivce grilování ve všech formách. Gril na snímku je kapku hi-tech, nicméně nedá se říct, že by si jeho majitel nepřišel na své: utáhne 100 kg masa najednou, jeho oheň je plynové podstaty a když přijde na věc, ani s vizáží na tom není vysloveně zle. Cena neznámá.

 

2010-12-14-1

 


 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!