Co nás mohou o stylovosti naučit nudisté?

2011-08-20-1
20.08.2011 10:27 | Petr Hájek

Tato informace se jeví na první poslech jako naprostý nesmysl - vždyť, co by nás mohli učit o stylovosti nazí lidé, že ano? Pokud je ale prozkoumáme blíže, objevíme řadu zajímavých faktů, na které lidé s šaty často zapomínají!

 

2011-08-20-1
 

 

1. Nudisté dbají na doplňky

Když se rozhlédnete na nudapláži, jistě si všimnete, že prakticky nikdo tam nepobíhá jen tak nahý, ale každá ze zdejších osob je vybavena mnoha zajímavými doplňky. Jejich brýle, klobouky, tašky, etue jsou často na velmi vysoké kvalitativní úrovni - když totiž člověk nemůže stylovost vyjádřit tradičně, musí k tomu volit jiné cesty a věnovat jim o to větší pozornost.

2. Nudisté dbají na postoj

Jelikož je u nudistů vidět celé tělo, daná skupinka ctitelů nahoty obvykle i dobře ví, že postojem se dá vyjádřit mnohé. Zatímco řadu chyb v postoji ukrývají naše obleky a košile, na nudapláži je každá taková věc hned vidět - sami si můžete zkusit proti zrcadlu nebo vodě, který postoj vám takříkajíc „sekne". Přirozená mužnost a nikoliv chlípnost, to je to, o co tu jde.

3. Nudisté vědí, kdy ukončit konverzaci

Ani nudisté se nevyhnou při vzájemné konverzaci mírným společenským lžím - je lepší být upřímný a říct někomu, že nás tzv. otravuje nebo jemně naznačit, že si jdeme pro něco k pití a pak se přesunout kousek jinam? Rozhodnutí je na každém z nás, ale přišlo nám, že nudisté tak nějak méně skrývali i své myšlenky...

4. Nudisté přímo nezvou na rande

Potkat někoho zajímavého na nudapláži a pokusit se jej někam pozvat je ošemetná věc, zvláště tehdy, pokud chcete danou osobu zvážit jako partnera na stálo. Dotaz: „Co děláte po nudapláži" by nemusel být za dané konstelace pochopen správným způsobem. Těžko daná osoba řekne: „Jdu na rande s jedním nahým cizincem, o kterém jinak nic nevím!" Rovněž okamžité pozvání na drink působí na většinu žen, jako že se ji pokoušíte rychle „dostat". Dle odborníků na vztahy je prý určitě lepší začít nejprve lehkou konverzací, vtípkem a pak nějakými informacemi (či jejich nenápadnými náznaky: "Čtete moji oblíbenou knihu") o sobě.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!