Co stylového zaujalo Joshe Rubina?

Publikováno: 06.06.2011 13:37 | Petr Hájek

Josh Rubin je designér, editor, fotograf, bavič a kdoví, co ještě. My se dnes nicméně podíváme na směsku věcí, které pokládá za maximálně stylové.

1. Sluchátka Ultimate Ears 18 Pro Custom In-Ear Monitors

Poté, co si jednou poslechnete tyto „pecky" již nikdy nechcete ztrácet čas s jinými sluchátky. Jedná se značku velmi populární i mezi profesionálními hudebníky - a nabízí se otázka proč? Jelikož jsou vždy na míru vyrobené přesně podle vašich uší. Dále, obsahují 2 x 6 reproduktorů pro dokonalé pokrytí celého lidmi slyšitelného pásma.

 

2011-06-06-1
 

 

2. Košile Steven Alan Reverse Seam Shirt v bílé barvě

Tohle vypadá jako další běžná bílá košile, avšak její obrácený šev prý je naprosto dokonalý. Detaily jsou také dobře provedené, stejně jako jemný a elegantní kolárek. Košile je na druhou stranu trochu těsnější, nežli je v branží zvykem, takže přímo vybízí k nošení s rozhalenkou. Ale nakonec, kdo by v takovém horku chodil v kravatě, když nemusí?

 

2011-06-06-1
 

 

3. Utěrky od japonského Tenugui

Prakticky každá má jiný originální tvar i barvy, takže je můžete použít na spoustě originálních míst a kombinovat je dle barevných potřeb či jen s ohledem na jejich praktičnost. V kuchyni poslouží jako utěrky, v terénu zase k zakrytí hlavy před sluncem nebo k čištění optiky aparátu. Když už je Japonsko známo jako země zázraků, proč ne i jako země zázračných ručníků?

 

2011-06-06-1
 

 

4. Nikon D700

Na rozdíl od řady jiných modelů na trhu, Nikon D700 má full-frame senzor, tedy stejných rozměrů, jako běžný 35 mm negativ. Velikost senzoru má přitom klíčový vliv na nízkou hladinu šumu a také možnost používat vyšší ISO za horších světelných podmínek. Jedna z těch příjemnějších digitálních zrcadlovek na dnešním trhu i díky své nízké váze.

 

2011-06-06-1
 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!