Další možnost ukázat se - soutěž Sympaťák roku je tu!

Sympaťák roku
Soutěž Sympaťák roku bude příjemným startem do nového roku 2010 na české pánské scéně.
04.01.2010 18:32 | Michal Novák

V minulém roce se se soutěžemi pro krásné muže doslova roztrhl pytel. Volili jsme Muže roku, Muže desetiletí a těsně před Vánoci i Metrosexuála roku. Nyní se však na plné obrátky rozjíždí soutěž, která nemá mezi boji o titul mistra krásy obdoby. Jedná se o soutěž Sympaťák roku, kde nevítězí až tak vzhled jako charisma!

Jaký je váš typ? Vyhraje jako tradičně Karel Gott? Že by se nespokojil s totální nadvládou nad Českými slavíky a doživotně obsadil i další soutěž? (Podle ankety na webu Sympaťáka roku nemá pan Karel Gott zrovna špatnou startovní pozici a snad by mu odpustili i horní věkový limit 40 let) Nebo je pro vás tím pravým sympaťákem zpěvácká superstar Martin Chodúr? Naším supertajným tipem je ovšem herec Pavel Liška.

Soutěž je otevřena všem. Nemusíte být zrovna veřejně známá osobnost, abyste mohli ukázat, co ve vás je. Vyhrát může každý, a třeba právě vy! Pokud nás sledujete pravidelně, máte pravděpodobně i nějaký teoretický základ :). Jestli utichají sály, pokaždé když vstoupíte, máte neodolatelný pohled a slečny v okolí omdlévají při každém vašem slovu (nikoliv kvůli zápachu z úst), neváhejte ani minutu! Pro přihlášení do soutěže Sympaťák roku stačí být starší 17 let a vyplnit přihlášku na stránkách www.sympatak-roku.cz. Pak čeká už jen boj v dubnových castingách před odbornou porotou o postup do finále o titul Sympaťák roku a zajímavé ceny.

Velké finále proběhne v Praze 22.5.2010, kde vítězný Sympaťák roku postoupí do soutěže Man of Europe a získá luxusní dovolenou pro 2. A ani druhý a třetí finalista tradičně neodejde s prázdnou. Tak co? Věříte si na to?


Menstyle.cz má tu čest být mediálním partnerem Sympaťáka roku. Proto se těšte na další zajímavé informace o soutěži i jejím zákulisí.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!