Finalisté byli představeni v Praze

Publikováno: 14.06.2010 20:28 | Tisková zpráva

Setkání finalistů soutěže Muž roku ČR a SR proběhlo v KU Baru při tiskové konferenci, kde 12 finalistů se ukázalo médiím, pozvaným hostům, ale i porotcům.

Do letošní soutěže se přihlásilo 789 pánů z České republiky a Slovenské republiky, letos pojedenácté je vyhlášen Muž roku ČR, a také potřetí Muž roku SR, a letos se hlásili hlavně studenti a manažeři. Nejčastější jméno bylo Jan, dokonce z Čech budou soutěžit čtyři Janové. Nejobvyklejší zájmy a koníčky byly posilovna, tanec a četba knížek dodal David Novotný, pořadatel akce.

Na úvod si pánové vylosovali číslo, pod kterým budou soutěžit a slova se ujala nová moderátorka Eva Aichmajerová, která si představila svého kolegu Bořka Slezáčka. Moc se na to těším, že budu s Bořkem moderovat soutěž mužské krásy, tak trochu jsme oba z modelingu dodala Eva Aichmajerová.

Agáta Hanychová přišla sama a ukázala svého finalistu z agentury Agata Models, kterého přihlásila do soutěže, Karla Granáta, studenta, který je z Berouna, teď budu mít s Agátou přehlídku v Plzni dodává Karel.

Já budu asi nejstarší porotkyně dodala s úsměvem Libuše Švormová, která bude hodnotit muže ne po fyzičnu, ale i jak se vyjadřují a co mají v hlavě dodala Švormová. Jana Bobošíková, nově marketingová ředitelka kosmetiky Art Deco dodává: „mně se líbí černovlasí pánové a letos mám už své tipy, líbí se mi více Češi“.

Setkání, které proběhlo v KU Baru se zúčastnili i někteří porotci a účinkující jako Vlaďka Erbová, Miro Šmajda, Libuše Švormová, Ondřej Ruml, právnička Klára Slámová, Jana Bobošíková, Míša Nosková, Tomáš Magnusek, Lumír Olšovský, Muž roku SR Peter Menky, Eva Čížkovská a řada dalších hostů.

Míša Nosková si postěžovala jsem v sedmém měsíci a moc velké bříško zatím nemám. Ale cítím jak mě kope, když zpívám, tak asi mimčo bude mít muzikálové vlohy dodala Nosková. Lumír Olšovský spěchal do divadla, musím letět, neuvidím Slováky, ale já si na ně počkám do Náchoda, to by mi přítel dal vynadáno, když bychom nejeli, jsme tam každý rok dodal Lumír Olšovský.

Finalisté spolu s Vlaďkou Erbovou a Gábinou Dvořákovou letos také stráví víkend v srpnu v Lázních Bělohrad, kam se přijede podívat i Martin Zach, loňský Muž roku.

Finále se uskuteční 27.8.2010 v Náchodě a v porotě zasednou dále např. Kateřina Cajthamlová, Dagmar Kludská, Kamila Moučková, Miriam Kantorková, Stanislav Zindulka, Vladimír Brabec, Bořivoj Navrátil. Mezi účinkujícími se objeví např. Ali Amiri, Hana Křížková, Miro Šmajda, Martina Balogová či Ondřej Ruml. Na následující den je připraven koncerty Petry Černocké a Two Voices.

Výtěžek bude věnován stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují a na rhabilitaci Martina Zacha, loňského vítěze Muže roku, který se zotavuje v Rehabilitačním centru v Kladrubech.

Finalisté Muže roku 2010

Česká republika
 • 1. Jan Hájek
  Projektový manažer, 29 let, Břeclav
 • 2. Jan Podojil
  Vedoucí distribuce, 25 let, Ústí nad Labem
 • 3. Karel Granát
  student, 21 let, Beroun
 • 4. Jan Pochobradský
  Student a finanční poradce, 23 let, Praha
 • 5. Lukáš Macháček
  Student, 21 let, Olomouc
 • 6. Jan Žižka
  Student, 23 let, Tábor

Slovenská republika
 • 7. Juraj Lištík
  Realitní makléř, 25 let, Švošov
 • 8. Jozef Vasilko
  Student, 20 let, Bratislava
 • 9. Juraj Slovák
  Chovatel koní, 25 let, Podhorany- Sokolníky
 • 10. Adam Barabáš
  student, 20 let, Dubnica nad Váhom
 • 11. Peter Vyzváry
  Obchodní zástupce, 21 let, Moravské Lieskové
 • 12. Stanislav Honěk
  Trenér plavání, 27 let, Prešov
Hodnocení článku:



Komentáře

Etiketa moderního muže, díl 1. Etiketa moderního muže, díl 1.   Časy, kdy musel být muž ve společnosti doslova encyklopedií dobového bontonu, jsou naštěstí již dávno pryč,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!