Fotograf Robert Vano je dalším porotcem Sympaťáka roku 2010

Publikováno: 03.02.2010 01:36 | Michal Novák

Soutěž mužské krásy a hlavně sympatií Sympaťák roku má dalšího odborného porotce. Světoznámý umělecký fotograf Robert Vano, který proslul zejména, jako tvůrce originálních mužských aktů bude rozhodovat o vítězi - Sympaťákovi roku pro rok 2010.

„Mistr Vano přijal nabídku k účasti v porotě s radostí a s potěšením. Vzhledem k tomu, že finalistů Sympaťáka roku bude dvanáct, jednáme s Robertem Vanem o nafocení obrazového kalendáře pro rok 2011, právě s jednotlivými finalisty soutěže." říká tiskový mluvčí akce Luboš Xaver Veselý

Do soutěže Sympaťák roku se mohou hlásit muži od 17 do 40 let, občané České nebo Slovenské republiky, prostřednictvím internetových stránek www.sympatak-roku.cz „V této chvíli máme přihlášeno cca. 250 uchazečů, jedenáct finalistů vyberou členové poroty v castingových předkolech a dvanáctého finalistu pošlou do finále posluchači rádia Frekvence 1, ten rovněž získá titul Sympaťák Frekvence 1." dodává tiskový mluvčí.

Finále soutěže proběhne 22. května 2010 v Praze. V porotě zasednou mj. Heidi Janků, Zuzana Belohorcová, Jiřina Švorcová, Eva Jurinová, Eva Decastelo atd.

 

Další informace:

www.sympatak-roku.cz

Tiskový mluvčí akce - Luboš Xaver Veselý

Hodnocení článku:Komentáře

Nejstylovější muži minulého týdne, díl 2. Nejstylovější muži minulého týdne, díl 2. Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!