Herci, kteří vypadají na každém plakátu úplně stejně, díl 3. Denzel Washington

Publikováno: 26.04.2011 16:12 | Petr Hájek

Vypadat stejně na každém plakátu a ve filmu má svoje výhody - člověk nemusí moc řešit make-up, fyzické úpravy nebo dokonce zbytečně trávit čas v nějakém fitness-like zařízení. Pro dnešek si vezmeme na paškál další akční hvězdu jménem Denzel Washington.

 

2011-04-26-1

 


Na Denzelovi by vás hned měla uhodit do očí jistá neobvyklá věc: schválně si zkuste uspořádat malou soutěž a najít ji sami. Již na jednom z jeho prvních filmů "Remember the Titans" se profiloval jako herec, který se nikdy nedívá přímo do kamery. Jako by věděl, že síla jeho pohledu je natolik mocná, že ji slabší povahy neustojí.

 

2011-04-26-1

 


Jak šla kariéra a přicházely další a další filmy, Denzel Washington se objevoval v mnoha jiných filmech, ovšem i tentokrát se kameře vyhýbá jako příslovečný čert kříži: viz třeba plakát z "The Hurricane", kde se náš hrdina díval pro změnu dolů.

 

2011-04-26-1

 


Po pohledech nahoru a dolů Denzel zřejmě dospěl k závěru, že zdaleka nejlépe mu sluší drsňácké pohledy alfa samce v rovině očí. Momentka z filmu "Training Day" je tohoto trendu zářným příkladem.

 

2011-04-26-1

 


Zatímco veškeré doposud uvedené (a také na fotkách viděné) snímky denzelových postojů byly "dlouhého" dosahu, ten, za nějž dostal Oskara ve filmu Jonh Q., byl kratičký - jako by se přesvědčoval, že metr od něj nikdo nestojí.

 

2011-04-26-1

 

Ve většině filmů, v nichž hrál drsňácké typy, se ale samozřejmě Denzel nemohl tvářit při pohledu v dál zasněně až melancholicky, ale pouze a jednoznačně tvrďácky.

Hodnocení článku:Komentáře

Jarní flirt (analýza jednoho společenského a mediálního fenoménu) Jarní flirt (analýza jednoho společenského a mediálního fenoménu) V jednom časopisu pro ženy jsem se dočetl toto: „Pokud se naučíte flirtovat, nejen že vaše okolí postřehne, jak moc jste milá,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!