Hledá se sexuální ďábel!

Clavin
Hledá se sexuální ďábel. Hlasovat můžete i vy na www.hledasesexualnidabel.cz
08.07.2010 00:23 | Tisková zpráva

Napadlo vás už někdy, co všechno je možné hledat? Život je totiž koloběh věčného hledání. Určitě to znáte. Teď jste je drželi v ruce, ale když je nejvíc potřebujete, jako by se do země propadly. Nutně potřebujete odejít, ale ony prostě nejsou. A nedají se prozvonit! Zatraceně! Kde jen ty klíče mohou být?! Ne nutně však musíte něco nejprve ztratit, abyste začali hledat.

Lidský druh má nad to zvláštní zálibu v soutěžení. Nenajde se snad jediná lidská činnost, ve které mezi sebou lidé nesoutěží, kdo že je v tom či onom lepší a úspěšnější. Ať už se jedná o sportovní klání v hokeji, soutěž o královnu krásy, závody v pojídání kynutých meruňkových knedlíků, sjíždění eskalátorů na lyžích, šlechtění holubů, soutěž ve hře na imaginární elektrickou kytaru či v pěstění masožravých rostlin.

Nikoho z nás asi dnes nepřekvapí soutěž, ve které se vybírají pěvecké, herecké, sportovní, hudební a další talenty. Takové soutěže se vesměs velmi podobají jedna druhé. Když ale někdo vyrukuje s tím, že hledá nového sexuálního ďábla, co si o tom pomyslíte? Většina si pravděpodobně řekne, že jde o událost přinejmenším…neobvyklou. V Česku právě nyní vrcholí ojedinělá kampaň, v níž se jeden takový sexuální ďábel hledá.

Clavin, značka, kterou většina populace zná právě díky postavě ďábla, jenž hraje ústřední roli v jejích reklamních spotech, se rozhodl prostřednictvím soutěžního klání vybrat náhradu za stávajícího „sexuálního ďábla“ a najít ďábla nového, neokoukaného, odlišného. Kdo se nakonec stane novým sexuálním ďáblem, a obdrží tak nabídku na sepsání kontraktu v hodnotě 50 000 Kč, by mělo být známo do konce července.

Jak se hodnotí pěvecký výkon, asi všichni tušíme, aniž bychom nutně museli být hudební odborníci. Jak ale mezi více jak 100 muži ve věku 30 let a více, kteří se mohli hlásit do soutěže, vybrat toho „správného“ sexuálního ďábla? Snad ne testováním výkonnosti a zdatnosti?! To opravdu ne.

Důležitější je nadsázka, humor a možná trochu hereckého talentu, který adepti dle svých schopností mohli zužitkovat při pózování s dvěma půvabnými modelkami na fotografickém castingu, kam byli všichni přihlášení zájemci pozváni. Na základě castingu pak porota vybrala zhruba 10 mužů, z nichž by se jeden měl stát novým sexuálním ďáblem. Podívejte se na užší výběr těch „nej“ sexuálních ďáblů a hlasujte, který se vám zamlouvá nejvíce. Hlasovat můžete až do 31.7. na www.hledasesexualnidabel.cz.

Hodnocení článku:Komentáře

101 tipů pro grilování, díl 7. 101 tipů pro grilování, díl 7. Ke grilování člověk nemusí mít 2 vysoké školy a IQ nad 140, nicméně rozhodně to není činnost, do které by se jeden měl vrhnout... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!