Jak je to vlastně s těmi ženami a sexem?

Publikováno: 06.05.2011 13:44 | Petr Hájek

Ženy, ačkoliv to nepochybně žádná nepřizná a bude vehementně tvrdit, že to není pravda, znají ze sexuálního hlediska celkem 3 skupiny mužů: kamarád, rebel a alfa samec...

2011-05-06-1

Pokud půjdete s libovolnou ženou na kafe a budete nezajímavý, neslaný a nemastný, dozvíte se od ní, že především po posledním vztahu potřebuje dobrého kamaráda, chce citově dozrát, atakdále. Jinými slovy, potřebuje tvárného bambulu, na kterého bude lít svoje problémy s rebely a alfa samci, hlupáka, který jí bude pomáhat s PC, opravovat auto atd. a přitom celý život čekat, že z toho mráčku zaprší. Též se jako "kamarád" od žen dočká vyprávění, jak se s ní rebel nebo alfa samec *už zase* vyspal a zanechal ji, husu citlivou! Kamarád se sexu dočkává nejméně a velmi často nikdy.

Rebel je střední mužská třída. Sexu se dočkají pouze občas a vysloveně náhodně, ovšem jelikož jsou to v jádru pitomci/provokatéři, kteří mají často sklony k opilosti a agresivitě, tuto skupinku rovnou přeskočte a nesnižte se k členství.

Alfa samec je takový muž, který má sexu, kolik chce a dle svých pravidel také díky tomu, že jej nechce za každou cenu. Zaujme ženy svým vystupováním, bohatými zájmy, sebejistotou, sečtělostí, přehledem, mužským charisma, humorem a chováním. Je to přirozený vůdce ostatních a to i tehdy, když nevykonává vedoucí funkci. Neoslňuje svojí mužností za každou cenu, protože ví, že to nepotřebuje.

Nabízí se otázka, proč ženy dávají přednost tomuto typu mužů? Opět v tom hraje roli podvědomí a potomstvo samozřejmě: čím protřelejší, schopnější a úspěšnější samec, tím větší šance na přístup k prostředkům a tedy i kvalitní potomstvo - a to nejen po stránce zaopatření, ale i co se týče povahové výbavy pro přežití v moderní společnosti.

 

Hodnocení článku:Komentáře

Herci, kteří vypadají na každém plakátu úplně stejně, díl 4. Jackie Chan Herci, kteří vypadají na každém plakátu úplně stejně, díl 4. Jackie Chan Vypadat stejně na každém plakátu a ve filmu má svoje výhody - člověk nemusí moc řešit make-up, fyzické úpravy nebo dokonce zbytečně... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!