Jak pozvat ženu na večeři správným způsobem?, díl 1.

Publikováno: 14.07.2010 13:27 | Petr Hájek Jestliže chcete udělat opravdu mimořádný dojem na některou neméně mimořádnou dámu, pak je na místě nepodcenit žádný detail této schůzky...

1. Zeptejte se nejméně 5 dní předem

Mnoho mužů s odmítnutou pozvánkou by se jistě divilo, kdyby věděli, že dotyčná je možná ani neodmítla proto, že by se jí nelíbili, ale že akce zkrátka byla naplánována na nevhodnou dobu. Respektujte tedy svým návrhem pracovní podmínky nejen své, ale i dotyčné. Rezervaci dámě oznamte o 10-15 minut dříve, ať jste v danou celou hodinu již usazeni portýrem.

 

 

2. Francouzské restaurace nejsou vždy jen romantické...

Ačkoliv patří společná návštěva francouzské restaurace k jedněm z nejromantičtějších zážitků, krutá realita může být úplně jiná - tyto restaurace jsou prý kupodivu proslulé tím, že si velmi dobře pamatují, jaké jste zde minule nechal spropitné a podle toho se tu pak s vámi jedná.

 

 

3. Čínská a asijská kuchyně má také svá specifika

Jestliže se rozhodnete zajít do podobného podniku, mějte na paměti, že zde je obvykle narváno a těsno, popřípadě naopak zcela pusto, takže budete jedinými hosty. Rovněž pamatujte, že typická restaurace v tomto stylu je také spíše jídelna - nakonec, zkuste si i vy sami vzpomenout, kdy jste naposledy strávili více jak hodinu v čínské restauraci?

 

 

4. Mexiko není špatná volba

Atmosféra je zde živá, kuchyně přijatelná. Ovšem hudba často na romantiku kapku vlezlá a řvavá. Po pár margaritách to ovšem bývá stejně každému jedno. Jestliže ale vy pít nebudete, zkrátka si sedněte někam na odlehlejší místo s aspoň náznakem kouska romantiky a soukromí.

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!