Jak se správně chovat na pánském WC?

Publikováno: 19.08.2010 14:32 | Petr Hájek

Přesto, že posíláme rakety do vesmíru, můžeme mluvit s jinými lidmi na druhém konci světa během vteřiny a obyčejná pilulka proti bolení hlavy dnes zvládne mnohem více, nežli odvary z netopýřích křídel, stále jsme v provádění některých věcí takřka dokonale podobní svým milion let starým předchůdcům.

 

 

Máme na mysli samozřejmě proces močení samotný, nikoliv technologie (sušička na ruce) a další inovace (ručníky) okolo. Správně se však vymočit je úplná věda...

1. Respektujte prostor

Mezi vámi a dalšími neznámými kolegy-močiteli by mělo být co nejvíce volného prostoru. Proto nejdříve zaberte vždy rohy (!), pokud nejsou, tak až potom prostředek. I tehdy si ale nicméně dejte pozor na to, abyste se ideálně nijak nedotýkali mužů okolo - ani jejich loktů.

2. Mluvte jen s lidmi, které znáte

Zatímco prohození nějaké té fráze u umyvadla je již prý vcelku v normě, v žádném případě není vhodné navazovat rozhovor s cizími lidmi nebo si pro sebe polohlasem komentovat vybavení pánů okolo.

3. Žádné jídlo a pití

Pokud chce být muž považován okolím za příjemného gentlemana, rozhodně by se o něm nemělo roznést, že si na mušli nechává napůl vypité pivo či rozjezený cheesburger...

 

 

4. Žádný oční kontakt

Delší oční kontakt by si drtivá většina pánů na toaletě zřejmě špatně vyložila, takže raději hleďte to cihlové zdi, případně si 3x přečtěte leták před vámi spíše, než byste se nějak přehnaně rozhlíželi po okolostojících mužích.

5. Nikdy nepoplést pořadí!

Pokud jste již ve značně podroušeném stavu, raději si věci několikrát nanečisto proberte v hlavě - správné pořadí je rozepnout kalhoty, připravit, vymočit, oklepat (nikoliv o mušli podotýkáme), schovat, zapnout, umýt, osušit. Již kvůli stavu svých kalhot se do rituálu určitě nesnažte zavést žádné inovativní záměny kroků!

6. Umýt...

Tento bod raději ještě jednou zdůrazňujeme, jelikož celých 50 % mužů si po vymočení neumývá ruce. To jsme mimochodem zahlédli jednou i u číšníka, což pokládáme za doslova šokující!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!