Jak udělat dojem na francouzskou ženu?

Publikováno: 14.07.2011 14:10 | Petr Hájek

V rámci naší snahy poučení mužské části lidstva o dovednostech a znalostech, s nimiž se jeden v životě neztratí, k nim dnes přidáváme jednu další - jak udělat dojem na francouzskou ženu vám poradí osoba nejpovolanější: Sara Forestier, francouzská žena.

 

2011-07-14-1
 

 

1. Nikdy nejezte sýr na rande

V některých zemích se to vidí docela často - rande a jeden či oba z dvojice si dopřávají nějakou sýrovou specialitu. Názor Francouzek je jasný: Sýr zapáchá i když je dobrý. Může se jíst v rodině nebo mezi přáteli, ale s milenci nikdy! (Je nicméně stále tak trochu otázka, zda je tím myšleno pouze sýry zapáchající či zkrátka sýry všechny?)

2. Co udělá dojem?

Když víte dříve než ona, že spolu zažijete pořádnou love story. Ženská intuice je v tomto typicky napřed a jen skutečně nemnozí vzácní muži dokážou něco podobného vycítit jako první. Ačkoliv by se toto tvrzení mohlo zdát svojí podstatou ženské, ukrývá v sobě též mužský element díky vyjádření mužského prvku sebevědomí.

3. Buďte ošklivě krásní

Muži jako Serge Gainsbourg nebo Vincent Cassel jsou ultimátními francouzskými sex-symboly a to přesto, že nejde o nějaké hyper-krasavce nebo ultra-škaredé muže. Jsou zkrátka napůl krásní i oškliví. Jsou nonšalantní i přesto, že třeba právě nemají upravenou košili.

4. Přílišné detaily jsou na škodu

Francouzské ženy nemají rády muže, co se holí příliš nakrátko. Ideální je prý jedno až dvoudenní strniště. Rovněž prý nevídají rády, když má muž nanesený na kůži/obličeji zvlhčovací krém. S neupřímnou romantikou se to prý také nemá přehánět, drtivá většina místních žen totiž svým 6. smyslem ihned pozná falešnou a lacinou romantiku, které je dnešní uspěchaná Paříž plná...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!