Jak ukončovat vztahy jako skutečný muž?

2011-01-28-1
28.01.2011 16:35 | Petr Hájek

Jedná se o jednu z nejhorších věcí, které musí muž dělat a přesto to řada z nich provádí s decentností a grácií náhodného chmatáka, který bije jeptišku její vlastní biblí.

 

2011-01-28-1

 

1. Proveďte jasný řez v životě

Jestliže chcete, aby byl rozchod, co nejméně bolestivý, pak jej musíte provést čistě. To znamená žádné myšlenky na přátelské mazlení a dovádění někdy v budoucnu a podobné věci.

2. Pamatujte, že to může jenom hrát

Narazili jsme i na situace, kdy žena brala rozchod jakoby nesmírně těžce, přitom však už měla v záloze jednoho milence.

3. Možná něco malého na rozchod

Jestliže pro vás žena, s níž se rozcházíte, kdysi opravdu hodně znamenala, můžete sáhnout po gestu, kterým proslul JFK Jr. - ženám, s nimiž se rozcházel, poslal vždy rozlučkový buket květin. Rozhodně se nedá upřít, že je v tom špetka elegance a sentimentality.

4. Pozor na laciné fráze

Při udávání důvodů k rozchodu vynechte fráze typu "jsi pro mě příliš dobrá" a podobně, buďte kreativní a upřímní zároveň. Rovněž zanechat na monitoru lístek "opouštím tě" je kapku zbabělé, o rozcházení přes SMS ani nemluvě.

5. Dejte jí prostor vás nenávidět

Jestliže jí chcete rozchod opravdu ulehčit, pak bude nejlepší, pokud vás bude v čas rozchodu spíše nenávidět, nežli spíše milovat. Daná věc ani nemusí být pravda, ovšem je to gesto skutečného muže.

Hodnocení článku:Komentáře

St. Anton am Arlberg - tyrolský lyžařský ráj pro náročné St. Anton am Arlberg - tyrolský lyžařský ráj pro náročné Lyžařský areál St. Anton am Arlberg láká kvalitami lyžování, ubytování i restaurací nejnáročnější evropskou klientelu. Pokud... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!