Jakub Kauer je Mužem desetiletí

Muž desetiletí
Mužem desetiletí se stal Jakub Kauer. Blahopřejeme.
25.10.2009 20:50 | David Novotný, Michal Novák

Ve zcela zaplněném v Čapkově sále v Hronově se uskutečnil Muž desetiletí, který bude shrnutím a zábavnou show za celých deset let Muže roku.

Letošní záštitu nad touto akcí převzali ministr pro lidská práva Michal Kocáb, starostka města Hronova Hana Nedvědová, senátor Petr Pakosta, poslankyně Hana Orgoníková, starosta polského města Bielawa Ryszard Dzwiniel. Akce se zúčastnil i hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc. Děkuji, že celá akce je v Hronově dodala při zdravici starostka Hana Nedvědová.

Pořadatelem akce byl David Novotný za podpory města Hronova, Kulturního informačního střediska Hronov, Wiggo.cz, Renaty Říhové z Pardubic a Petry Jansové.

Tento jubilejní Muž desetiletí byl nejzábavnějším ročníkem soutěže, na kluky čekalo představení, úkol z osobností, kde zodpovídali otázku např. Jak si představuješ ideální víkend s Anife ? Jak by jsi vyznal lásku Uršule ? Další disciplínou byla přehlídka sportovního oblečení, nechyběla promenáda ve spodním prádle firmy XXL Europe – www.xxl-europe.cz. Na všechny Muže roku čeká mnoho hodnotných cen. Oblékla finalisty společnost XXL Europe. Celým večerem bude provázet Lucie Koňaříková-Salamé. Choreografie zajišťuje Renata Říhová. Na závěr večera se představili noví moderátoři večera a těmi pro další období budou Terezie Kašparovská a Jiří Chum. Moc se na to těším, že budu mezi samými hezkými kluky dodala Terezie

V porotě zasedli významné osobnosti: je 1. Česká vicemiss 2009 Tereza Budková, 2. Česká Vicemiss 2009 Zina Šťovíčková, které přijeli do Hronova s hodinovým zpožděním ! Anife Ismat Hasan dorazila v doprovodu svého přítele, Jiří Chum, Agáta Hanychová ukázala své nové tetování, Lucie Váchová přijela se svým manželem, Terezie Kašparovská, Uršula Kluková, Eva Čížkovská, Šárka Grossová, Lumír Olšovský, Vítek Havliš.

Během pátečního finálového večera vystoupila Heidi Janků, Světlana Nálepková, Hana Křížková, Vlasta Horváth, David Deyl, Michaela Nosková, superstar KIKI z Gruzie, Ali Amiri, Kamila Nývltová, Marcela Březinová, Klára Kolomazníková, 4LaDies v podobě Šárky Vaňkové, Leony Černé, Sandry a Terezy Zelinkové.

Sympaťákem poroty Muže desetiletí se stal: Kauer Jakub, který i vyhrál vs rpnu 2.místo Muže roku 2009, Ústí nad Labem, 23 let. Maminka mu v hledišti držela palce, vítěz dostal šeky od www.xxl-europe.cz, půjčení automobilu od Federal Cars či poukázky od společnosti Medicom VIP.

Všech deset účastníků dostalo šerpu Muž desetiletí jako poděkování za odvahu a soutěživost a také si vytáhli hodnotné dárky víkendové pobyty v Hotelu Cristal Mariánské Lázně, Majestic Plaza Praha, členství do fitnes centra Worlda Class či výlet do Aquaparku Tatralandia v Liptovském Mikuláši z obálky od pořadatele Davida Novotného.

Celý výtěžek ve výši 92 000Kč v materiální a finanční podobě bude věnován Speciálnímu pedagogickému centru, Dětskému domovu v Pardubicích a podpoří se i následná rehabilitace Martina Zacha.

Martin Zach letošní vítěz Muže roku dostane i šerpu za bojovnost po dohodě s účastníky letošního Muže desetiletí dodal David Novotný, Martin je velký bojovník a máme všichni velkou radost, že se jeho stav zlepšuje.

Generální partneři akce jsou: www.xxl-europe.cz, Star Invest s.r.o. realitní a kapitálové poradenství, hodinky Axcent of Scandinavia, umělec Milan Špaňo, Federal Cars Peugot Praha, kosmetika Bioderma, Proma Reha Česká Skalice – výrobce zdravotních lůžek, tradiční čínská medicína www.tcm-point.cz, Raif money group.

David Novotný
hl. organizátor
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!