Luxusní dárky pro luxusní příležitosti

Publikováno: 20.01.2012 14:44 | Petr Hájek

Dnešní sestava dárkových tipů se ponese ve spíše luxusnějším duchu... 

1. Nejdražší tričko světa

Pokud jde o prestižní titul "Nejdražší tričko světa", tak ten minulý rok držel model stojící 50 000 USD. Jak se ale dnes přesvědčíme, byl v letošním roce překonán a to opravdu velmi radikálně. Tento typ stojí 400 000 USD a obsahuje řadu diamantů (jednak jako motiv a za druhé skutečně rozmístěné po přední straně: je jich tu 9 karátů celkem). Tričko je prý vyrobeno maximálně a speciálně ekologicky, takže je vhodné pro každý typ kůže.

 

2012-01-20-1
 

 

2. BryteWerks Model One

Velmi zajímavý kousek, jenž do jednoho těla sdružuje funkci projektoru a hi-tech PC vysoké řady. Je to celé vůbec docela líbivá myšlenka - stejně se dnes většina lidí na domácím PC většinou dívá na filmy a poslouchá zde hudbu... Tento typ projektoru si poradí s formátem 16:10 a rozlišením až 1 920 x 1 200, podíváte se tedy v plné parádě na jakýkoliv HD program. Projektor zvládne i 6-11 tisíc lumenů a kontrastní poměr 1 000 : 1. Cena dělá 2 449 - 5 999 USD.

 

2012-01-20-1
 

 

3. Dodo Newmann's 100th Anniversary Titanic

I když nám již přešlo od této události už více jak 100 let, tato stále budí pozornost umělců, grafiků, pisatelů i filmařů... Příznivce všeho okolo záhady potopení Titaniku by mohla potěšit tato stoletá výroční memorábilie. Zdobena bude diamanty a krystaly Swarovski. Vyrobeno jich bude celkem 2 240 kusů, tedy jeden za každého pasažéra Titanicu. Mimochodem, diamanty a krystaly budou vytvářet jakoby vzorky zmrzlého ledu.

 

2012-01-20-1
 

 

4. Kudoe, Schli & Matz - The Agilis

Kudoe, Schli & Matz společně uvedou letos The Agilis - to je tento megaluxusní natahovač a sklad hodinek v jednom. Novinka letošního roku bude mít jednu nohu, prostor pro 12 modelů hodinek a hlavním materiálem zde bude kůže. Dojde ale i na vykládání vzácnými dřevy. Pro sběratele hodinek určitě lákavá věcička... Natahování je zde elektromagnetické povahy, nikoliv mechanické ze strany majitele.

 

2012-01-20-1
 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!