Luxusní doplňky domácnosti

Publikováno: 19.04.2012 13:46 | Petr Hájek

Určitě se nedá říci, že by domácnostem neslušela špetka luxusu na tom správném místě. A pokud je stylový, je to hned dvojí výhra!

1. Repro Megatrend MkIII

Slovní spojení “stěna zvuku” se používá profesionály poměrně často, ale teprve s touto sestavou reproduktorů Repro Megatrend MkIII za 80 000 USD dostává ten opravdu pravý význam. Těžko byste hledali něco, co by se nad vámi tyčilo výše, než tento panelák (2,1 m cca) z reproduktorů. A přitom to, co vidíte na fotce, je stále jen jedna část z páru.

 

2012-04-19-1

 

2. Pracovní stanice MWE Emperor 200

Jelikož lidé tráví stále větší objem času před PC, hledají se stále nové cesty k tomu, jak jim zde pobyt zpříjemnit. K dokonalosti to dotáhla firma MWE nabízející pracovní stanice MWE Emperor 200 za 45 000 USD. Každá z ručně dělaných buněk je na milimetr přesně dokonale postavena tak, aby respektovala velikost svého majitele. Ten zde najde 3 monitory, dotekový panel na ovládání funkcí, čističku vzduchu, osvětlení pro světelnou terapii a další vymoženosti.

 

2012-04-19-1

 

3. Toaleta Kohler Numi

Nazvat toaletu Kohler Numi “záchodem” je stejná hereze, jako označit Bugatti Veyron “autem”.  Snad nikdy v lidské historii žádné WC nebylo blíže titulu “trůn”, tak jako zde. Jde o natolik dokonalé umělecké dílo a technický zázrak v jednom, že se člověku ani nechce věřit, že vznikl za účelem sbírání lidského trusu (byť z kaviáru a 200 USD burgerů).  Za 6 400 USD zde najdete dotekové rozhraní pro ovládání, bidet pro umytí po akci, vysoušeč po umytí či vyhřívané sedátko. A při sezení v zimě vám na nohy fučí teplý vítr. No prostě, ráj!

 

2012-04-19-1

 

4. Victorinox 1TB Swiss Army Knife

Kapku nečekaný doplněk, ale velmi velmi praktický. Za 3 000 USD vám nabídne kromě obvyklých pomocných funkcí různých udělátek (nůž, pilník, nůžtičky) také 1 TB kapacity pro vaše data či rodinné dokumenty. Rozhraní je typu USB 2.0 a příjemným prvkem je i to, že se disk umí oddělit od zbytku sestavy, takže nic vám nebrání používat obě části samostatně -  zatímco je disk píchnutý v PC, vy třeba zatím můžete pilovat zatrhnutý nehet.

 

2012-04-19-1

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!