Magnusfilm párty

Publikováno: 23.01.2012 22:53 | Michal Novák

V odpoledních hodinách dorazila celá řada osobností do Hotelu Majestic na Magnusfilm párty. Jako první dorazila moderátorka setkání Michaela Nosková.

Magnusfilm párty

Na této party se představila komedie Školní výlet od scénáristy Tomáše Magnuska, která půjde do kin a to 23.2.2012, kde v hlavních rolích se představí Sandra Nováková, Libuše Švormová, Uršula Kluková, Stanislav Zindulka, Jan Bendig, Jiřina Jirásková, Agáta Hanychová, David Novotný či Stanislav Fišer a řada dalších vynikajících českých herců.

„Je to film, prolínání mladé a starší generace, kde se již někteří herci nedožili premiéry jako Bořivoj Navrátil či Pavel Vondruška“ dodává Tomáš Magnusek.

Jednu z velkých rolí má i pořadatel Muže roku David Novotný, který hraje ve filmu Davida Růžičku, šéfa volnočasových aktivit. „Musím ho pochválit, legrační role jsou pro Davida v pořádku, zvládl to skvěle“, chválil ho Tomáš Magnusek.

Magda Malá dorazila s malou Terezkou a Magdičkou. „Je to dnes hrůza, přišla celá vystrašená Magda Malá, byla jsem u kartářky a ta mi řekla, že na mě čeká nový a mladý přítel“, dodala Malá, když to vyprávěla zpěvačce Michaele Noskové.

Jaroslava Obermaierová přišla s koláčem u pusy. „Já nestíhám, zaskakuji v divadle za kolegyni, měla jsem hlad, to víte, člověk se musí ohánět, aby se uživil“, dodala Obermaierová.

Libuše Švormová se svěřila, že by se ráda vypravila do lázní. „Potřebovala bych si odpočinout, mám hodně práce, jsem za ni nesmírně ráda, ale to víte, nějaký bazének by se mi také líbil“ dodala Švormová.

Magnusfilm párty

Jan Bendig se svěřil, že má ve škole hodně zkoušek. „Já ji asi neudělám, svěřil se Bendig, nejtěžší pro mě je matematika, ale peníze si dovedu spočítat“, dodal Bendig.

Miriam Kantorková zapomněla na předchozí schůzce důležité dokumenty. „Jsem asi sklerotická“, žertovala Kantorková, celé setkání laškovala s malou Terezkou od Magdy Malé, „jsem tvá nová babička říkala Miriam“.

Kateřina Brožová to málem nestihla, „jedu ze zkoušky“, omlouvala se Brožová, která nazpívala k filmu Školní výlet s Míšou Noskovou a Honzou Bendigem úvodní píseň.

Kristýna Leichtová dorazila, protože i v dalším projektu Bastardi 3 Tomáše Magnuska se vysvětlí její znásilnění. „Budu moc trpět, a každá žena, která toto prožije by měla vyhledat psychologa, já to mám „jen jako“ a v noci jsem se budila a nemohla jsem spát“, dodala Leichtová.

Po skončení dorazila Eva Hrušková, „tak koukám, že na mě zůstalo ovoce, a já musím doplnit vitamíny, něco na mě lezlo a dala si plný talíř ovoce, nechci, aby to chytl ode mě manžel Honza Přeučil“.

„Jste srdečně zváni do kin na komedii Školní výlet a to 23.2.2012 do kina a také poté na podzim na Bastardi 3“, dodal Tomáš Magnusek.

Magnusfilm párty
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!