Martin Gardavský a Jakub Lorencovič se utkají o titul Mister International

Publikováno: 08.12.2011 17:04 | Michal Novák

Muž roku ČR Martin Gardavský nafotil s fotografem Vratkem Barcikem fotky před odletem do Bangkoku, kam odletěl s Mužem roku SR Jakubem Lorencovičem na finále soutěže Mister International. Muž roku Martin Gardavský byl nadšen z fotek od Vratka Barcika.

"Musel jsem začít hodně chodit před finále soutěže Mister International do posilovny" dodává Martin Gardavský, který je už nyní v Bangkoku považován za jednoho do semifinále. Muž roku SR Jakub Lorencovič nafotil fotky s Danem Direnem. "Mně nedělalo problém se svléknout, já stydlivý určitě nejsem", dodává Jakub Lorencovič.

Nyní je v Thajsku čeká řada módních přehlídek, charitativní večeře se sponzory, návštěva slonní vesnice či safari. "Je to tady velmi náročné", vzkazuje Martin Gardavský, "denně spíme maximálně pět hodin, ale užívám si to tady" dodává z Bangkoku Martin Gardavský. Rád bych uspořádal s pořadatelem Muže roku Davidem Novotným i výstavu fotek a aukci, kde bych rád věnoval peníze na dobročinné účely.

Myslíte, že naše reprezentace obstojí?

Martin Gardavský

Martin Gardavský
Martin Gardavský
Martin Gardavský
Martin Gardavský
Martin Gardavský
Martin Gardavský

Slonské želízko v ohni Jakub Lorencovič

Jakub Lorencovič
Jakub Lorencovič
Jakub Lorencovič
Jakub Lorencovič
Jakub Lorencovič
Jakub Lorencovič

Držíme oběma pánům palce.

Mají český a slovenský Muž roku šanci na úspěch v soutěži Mister International?

Ano
75%
Ne
25%
Celkem hlasovalo: 72

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!