Metrosexuál roku - Luxus, zábava a mediální pozornost nejen pro muže

Publikováno: 13.11.2009 11:41 | Michal Novák

Jediná soutěž pro krásné muže, která se odehrává v Praze a je zacílena na úspěšné, sebevědomé muže, kteří rádi provokují a nevadí jim mediální pozornost.

Soutěž „Metrosexuál roku“ staví svou koncepci jako příležitost na míru úspěšným a moderním mužům, kteří se zajímají o módu, vyhledávají luxusní značky oblečení, kupují life-stylové magazíny, umí pečovat o své tělo, sportují a rádi se baví.

Metrosexuál roku 2009

Párty pro všechny - Módní přehlídky, zábava, vyhlášení vítěze

Soutěž „Metrosexuál roku“ je zaměřena na studenty i úspěšné byznysmeny. Nabízí spojení luxusních značek oblečení, kosmetiky, life-style magazínů, fitness center s cílovou skupinou mladých mužů, kteří umí utrácet právě v tomto segmentu.

Soutěž „Metrosexuál roku“ nabízí zviditelnění všem mužům, kteří se chtějí líbit a touží po mediální publicitě. Naším cílem je těmto mužům nabídnout prostor pro mediální zviditelnění spolu s propojením se silnými obchodními značkami.

Soutěž nabízí spoustu zábavy nejen pro muže – soutěžící, ale především pro dámy, které si přijdou na finále „Metrosexual night“ užít nejen sexy módní přehlídky finalistů – metrosexuálů ale především párty spojenou s vyhlášením toho nejkrásnějšího Metrosexuála roku 2009.

„Metrosexuál roku“ miláčkem žen

Zájemci do soutěže se mohou už v tuto chvíli přihlašovat na webových stránkách soutěže www.metrosexualroku.cz/prihlaska. Všichni soutěžící budou pozváni na casting, který se bude konat 5. 12. 2009 – zde porota vybere 10 finalistů, kteří se představí na finálovém večeru 12. 12. 2009. Finalisté se divákům i porotě představí ve 4 módních přehlídkách a nebude nouze ani o překvapení večera!!!

Vítěz, kterého zvolí odborná porota, získá ceny v hodnotě vyšší než 50 tisíc Kč, získá zlatý vavřínový věnec a také šerpu.

V odborné porotě usednou celebrity, stylista, zástupci médií i partnerů soutěže. V porotě nebude chybět zástupce modelingové agentury, fotograf, plastický chirurg i další odborníci na mužskou krásu.

Historie soutěže Metrosexuál roku

V letošním roce se koná již 4. ročník této prestižní a mediálně zajímavé soutěže. Poslední finálový večer spojený s vyhlášením vítěze se konal v roce 2007 a Metrosexuálem roku se tehdy stal třicetiletý Petr Rouha z Prahy.

Další informace naleznete na webu soutěže www.metrosexualroku.cz.


Soutěž MR 2009 pořádá produkční agentura NEXUS MULTIMEDIA, s.r.o. www.nexus.cz, která pořádá také největší soutěž krásy pro ženy iMiss – Nejkrásnější dívka internetu www.iMiss.cz.


Podmínky pro přihlášení
  • Starší 18ti let v den přihlášení do soutěže
  • Neúčast ve finále v některém z předchozích kol
Harmonogram soutěže
  • Oficiální vyhlášení soutěže 16. 11. 2009
  • Casting 5. 12. 2009, Music club Óčko
  • Finálový večer "Metrosexual night" 12. 12. 2009
Přihlášky do soutěže jsou k dispozici na této adrese:

http://www.metrosexualroku.cz/prihlaskaTisková zpráva:
Hana Zejvalová
Ředitelka projekt MR 2009


Menstyle.cz se stal mediálním partnerem soutěže Metrosexál roku! V průběhu soutěže Vám budeme přinášet exkluzivní informace z castingů, zákulisí i závěrečného večera. My se těšíme, a vy?
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!