Mezi stovkou nejvíce sexy žen je muž!

Lea T
Lea T by Stefano Moro for The New York Times, Zdroj brusday.com
11.07.2011 10:05 | Petr Radlický

Čtenáři významného amerického časopisu FHM dostali svým hlasováním do žebříčku nejvíce sexy žen Andreje Pejice. Proč? Ptáte se, kam ten svět spěje?

Andrej Pejic je slavná australská transsexuální modelka, která díky svému dokonalému vzhledu předvádí dámské spodní prádlo i pánské oblečení. Není ale sám/a. Transsexuálních modelek či modelů se začíná objevovat čím dál víc.

Začátkem června došlo ve světě módy k historickému průlomu. Brazilské Rio de Janeiro pořádalo týden módy. Značka Blue Man šokovala celý svět, když v rámci její módní show poprvé předváděl dámské bikiny muž. Byla to transsexuální modelka Lea T. Přestože jí pomalu ale jistě táhne na třicet, ve světě modelingu se jí náramně daří. Má za sebou zatím pouze operaci prsou a z módní přehlídky byla dost nervózní. Vypadá ale jako naprosto dokonalá žena a věřím, že kdybyste netušili, že jde o transsexuála, považovali byste Leu T za absolutní sexbombu nejen v bikinách, ale i v plavkách nebo když si vezme obyčejné spodní prádlo. Koneckonců koukněte na video a posuďte samiLae T předváděla na molu bikiny poprvé v životě a byla z toho dost nervózní. Ať už si o transsexualitě myslíte cokoliv, nutno uznat, že Lea T svou profesi zvládá skvěle a její úspěch musel stát velké úsilí. Lidsky je tedy její osud opravdu obdivuhodný. Modelka Lae T se ale neproslavila pouze tím, že si na sebe vzala bikiny.Už v minulosti se dostala i na titulní stránky takových módních časopisů jako je francouzský Vogue.

Ironií osudu pak může pro někoho být fakt, že tato úspěšná modelka je původně potomkem brazilského fotbalisty Toninha Cereza. Docela by mě zajímal jejich vztah.

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!