Muž desetiletí volil Miss Palladium

Miss palladium
Miss Palladium volil Muž desetiletí Jakub Kauer a organizátor soutěže David Novotný.
26.10.2009 22:36 | David Novotný, Michal Novák

V neděli podvečer se uskutečnilo finále v nákupním centru Palladium, kde celý podvečer moderovala Iva Kubelková a Marek Dobrodinský. Soutěžilo devět finalistek, které byly již vybrány ze semifinále.

V porotě usedla Agáta Hanychová, která si sebou přivedla svého nového přítele. Uršula Kluková, Mudr. Jan Cimický, Eva Čížkovská, Bára Štěpánová, letošní Muž desetiletí Jakub Kauer či pořadatel Muže roku David Novotný.

Vítězkou po dvouhodinovém boji se stala Lucie Klukavá z Ostravy, je jí 17 let, míry 86-62-89, na druhém místě se stala Eliška Urbancová z Telče, 19 let s výškou 174 cm, a mírami 84-60-89 a třetí se stala Lucie Maříková, pochází z Českých Budějovic, je jí 22 let a míry jsou 86-61-90. Vítězky dostaly šeky na nákupy v nákupním centru Palladium.

Agáta Hanychová se vydala poté i na nákupy. Míša Dolinová poslala své dcery do kina na animovaný film. Bára Štěpánová chystá nové CD, které bude její šansonovou věcí. Sámer Issa zazpíval dvě písničky a hned odešel. Agáta se vždy, když zpíval Sámer Issa provokativně se zvedla a odešla.

Hodnocení článku:Komentáře

Japonec v Praze Japonec v Praze Ten, kdo se vyzná v klasické jazzové hudbě, už asi poznal, v názvu tohoto článku, drobnou narážku na skladbu George Gerschwina (Američan... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!