Muž roku 2010 - č.2 Jan Podojil

Publikováno: 24.07.2010 10:41 | Michal Novák

Muž roku 2010 se blíží mílovými kroky. Kdo vyhraje letos? Pevně věříme v lítý a zajímavý souboj! Všem finalistům jsme měli možnost položit sadu otázek, zde si je postupně představíme.

Dalším, koho v seriálu o Muži roku představíme je finalista s číslem 2 Jan Podojil. Jan měří 181cm a váží 76kg. Po ukončení střední školy šel pracovat. Zkusil různé profese od dělníka v uhelném dole, přes barmana a recepčního. Nyní pracuje jako vedoucí distribuce pro bezplatné noviny a jako profesionální řidič devítimetrové limuzíny značky Lincoln. A aby toho nebylo málo, má na starosti promoteam.


1. Kdo Vás do soutěže přihlásil a proč?

Do soutěže Muž Roku 2010 jsem se přihlásil sám a dobrovolně. Proč jsem se přihlásil do soutěže? Rád zkouším nové věci,poznávám nové lidi a chtěl bych se věnovat modelingu. Hlavním důvodem proč jsem se přihlásil : rád bych byl součástí něčeho co přispívá dobré věci, tím mám namysli věnovaný výtěžek stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují a na rehabilitaci Martina Zacha,loňského vítěze Muže roku.

2. Proč byste měl právě Vy být Mužem roku?

Já neřekl ,že právě já mám být Mužem Roku. Řekl jsem,že bych chtěl být Mužem Roku.

3. Jak probíhají/probíhaly přípravy na soutěž?

Na soutěži chci být takový jaký jsem a jak mě zná mé okolí.

4. Kolik času denně strávíte v koupelně?

Jak kdy,někdy méně někdy více času. Záleží kam jdu,ale vždy rád vypadám dobře a to tu chvilku před zrcadlem zabere.

5. Na čem stavíte svou image, svůj styl?

Jsem takový jaký jsem,musím se cítit dobře a sám sobě líbit.

6. Jakou vlastnost byste na sobě nejvíce vyzdvihl a naopak, které byste se nejraději zbavil?

Těžké posuzovat sám sebe. Ale jistá vlastnost je Workoholik. Svou práci beru zodpovědně a energicky. Neměnil bych na sobě nic. Každý jsme jaký jsme a přesto originál,tak proč to měnit.

7. Co nejvíce oceníte na svém okolí?

Upřímnost je pro mě nadevše. A cením si lidí kolem sebe toho,že mě berou takového jaký jsem.

8. Oblíbená značka, vysněný vůz?

Čeho? Máte namysli oblečení. Oblíbená značka je ta co mi sedí a vypadám v ní sám sebou. Každá značka má co nabídnout. A můj vysněný vůz. Já mám k autům blízko a moc se mi líbí. Vyrůstal jsem mezi auty u otce v autodílně. Svých vysněných aut mám více,například Maserati.

9. Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Snad jako každý malý kluk jsem chtěl být popelářem, kosmonautem, policistou, ale také zametačem chodníků,protože mi vadili špinavé chodníky. Postupem času se to vše měnilo. A má vysněná práce teď? Rád bych se věnoval modelingu a produkční činnosti, ale také bych si moc rád zkusil si zahrát ve filmu nebo v seriálu.

10. Co byste vzkázal mladým mužům, kteří by se v budoucnu také chtěli ucházet o titul Muže roku?

Protože mám teprve soutěž před sebou,nemám jim co vzkázat. Zatím jsem prošel tiskovkou a pár dotazníky. Snad jen to, ale nejen pro budoucí uchazeče o titul Muže roku, buďte sami sebou a hodně štěstí.


Podporují Muže roku:

Muž roku 2010 - vlasový styling Salerm Cosmetics

Salerm Cosmetics

Hodinky na fotografii:

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!