Muž roku 2010 - č.3 Karel Granát

Publikováno: 24.07.2010 11:03 | Michal Novák

Muž roku 2010 se blíží mílovými kroky. Kdo vyhraje letos? Pevně věříme v lítý a zajímavý souboj! Všem finalistům jsme měli možnost položit sadu otázek, zde si je postupně představíme.

Dalším finalistou Muže roku je s číslem 3 Karel Granát. Karel je 182cm vysoký a váží 74kg. Studuje VŠ finanční a správní v Praze a je z Berouna.


1. Kdo Vás do soutěže přihlásil a proč?

Přihlásila mě Agáta Hanychová, protože pracuji pro její modelingovou agenturu.

2. Proč byste měl právě Vy být Mužem roku?

Těším se na samotnou soutěž, jsem soutěživý typ. Už řadu let na sobě pracuju, tak se rád utkám s ostatními a uvidím, proč zrovna já mám“ být či nebýt“ mužem roku. Jsem velmi zodpovědný, a pokud vyhraju, udělám maximum pro to, abych nás - české muže dobře reprezentoval i v zahraničí. Tak snad to je ten důvod.

3. Jak probíhají/probíhaly přípravy na soutěž?

Posilovna, speciální dieta bez tuku, soli a cukru je pro mě samozřejmostí, nemusím moc měnit. Pravdou je, že někdy nevydržím a hřeším na sladkém. Tomu se budu muset před soutěží vyhnout. Hlavní příprava bude určitě trénování volné disciplíny.

4. Kolik času denně strávíte v koupelně?

Záleží na tom, kam jdu. Pokud na zkoušku nebo na přehlídku, příprava se trochu protáhne, ale ještě jsem nikdy nepřekročil hodinu :).

5. Na čem stavíte svou image, svůj styl?

Od 6 do 17 let jsem hrál hokej. Jsem tedy spíš sportovní typ. Sport dal určitě základ mé postavě, za což jsem velmi rád. Naštěstí jsem nestihl přijít o zuby, na kterých si docela zakládám. Mám rád neformální oblečení, ale pokud je vhodná příležitost, cítím se dobře i ve smokinku.

6. Jakou vlastnost byste na sobě nejvíce vyzdvihl a naopak, které byste se nejraději zbavil?

Určitě jsem rád za svoji ctižádost, spolehlivost, zodpovědnost. Nejraději bych se zbavil lenosti, která mě postihne vždy, když se mám učit na zkoušky.

7. Co nejvíce oceníte na svém okolí?

Podporu rodiny, která mi tvoří to správné zázemí.

8. Oblíbená značka, vysněný vůz?

Je jich několik, ale nejvíc se mi líbí asi Lamborghini.

9. Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Jako úplně malý popelářem, jako asi většina kluků. Později rozhodně hokejistou. Když jsem pochopil, že NHL je pro mě daleko, tak jsem se rozhodl pro profesi ekonomického směru.

10. Co byste vzkázal mladým mužům, kteří by se v budoucnu také chtěli ucházet o titul Muže roku?

Určitě jít za svým cílem, nenechat se odradit a nevzdávat se. I my jsme jen obyčejní kluci, kteří si prostě zkouší splnit svůj sen.


Podporují Muže roku:

Muž roku 2010 - vlasový styling Salerm Cosmetics

Salerm Cosmetics

Hodinky na fotografii:

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!