Muž roku 2010 - č.5 Lukáš Macháček

Publikováno: 02.08.2010 21:48 | Michal Novák

Muž roku 2010 se blíží mílovými kroky. Kdo vyhraje letos? Pevně věříme v lítý a zajímavý souboj! Všem finalistům jsme měli možnost položit sadu otázek, zde si je postupně představíme.

Pátým finalistou Muže roku je Lukáš Macháček.

Finalista Muže roku 2010: Lukáš Macháček

1. Kdo Vás do soutěže přihlásil a proč?

Do soutěže jsem se přihlásil sám z důvodu částečné medializace v českém i slovenském modelingu a v případě úspěchu pro šanci se uchytit v showbizu.

2. Proč byste měl právě Vy být Mužem roku?

Tohle je otázka pro lidi kolem mě, ale pokud mám nějak odpovědět, tak asi proto, že bych se titul snažil využít nejen ku svému prospěchu, ale i ku prospěchu jiným!

3. Jak probíhají/probíhaly přípravy na soutěž?

Nijak zvlášť… o volné disciplíně mám jasno, takže jen doladit malé detaily a jinak pravidelné cvičení a zdravá strava, což jsem praktikoval i před přihlášením do soutěže…

4. Kolik času denně strávíte v koupelně?

Je to různé, ale v průměru kolem 10ti minut každá významná návštěva této místnosti :).

5. Na čem stavíte svou image, svůj styl?

Snažím se být sám sebou, nikoho a nic nekopírovat. Myslím si, že styl je mít svůj styl, v čemkoli… každý jsem originál, nač to měnit?!

6. Jakou vlastnost byste na sobě nejvíce vyzdvihl a naopak, které byste se nejraději zbavil?

Jsem rád za svou vlastnost, která mě nutí k tvrdé práci a to je cílevědomost, ale naopak bych se někdy rád zbavil marnivosti či lenosti!

7. Co nejvíce oceníte na svém okolí?

Nejvíce oceňuji upřímnost, pravdomluvnost a toleranci. Bez těchto 3 faktorů, podle mého názoru málokterý jakýkoli vztah může fungovat.

8. Oblíbená značka, vysněný vůz?

Nemám žádnou oblíbenou značku, naopak mám rád, když značka nejde vidět, nač světu ukazovat obří loga Guess, když jde především o to, jak vy se v tom cítíte, ať už je to kousek za desetitisíce či za pár korun?! Co se týče vozu o5 platí mé pravidlo se značkou, ale moc rád bych vlastnil vůz bezpečný, úsporný a černé barvy.

9. Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Jako malý jsem snil o tom být malíř, ale perspektiva v tomto oboru je celkem malá, tak jsem vystudoval školu, kde kresba a malba byla jeden z pilířů studia a to design oděvu a tomu se chci věnovat i nadále!

10. Co byste vzkázal mladým mužům, kteří by se v budoucnu také chtěli ucházet o titul Muže roku?

Nejde o to vypadat na pohled dokonale až uměle, jde o to co z Vás vyzařuje, jaký z Vás vyzařuje pocit, když poprvé promluvíte a jednáte s lidmi… jde o to, jaká jste osobnost až potom jde na řadu fyzická krása.. si myslím já!

Podporují Muže roku:

Muž roku 2010 - vlasový styling Salerm Cosmetics

Salerm Cosmetics

Hodinky na fotografii:

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!