Muž roku 2011: Finalista s číslem 1 - Theodor Jareš

Publikováno: 19.07.2011 20:17 | Michal Novák

Jako každý rok i letos se v srpnu bude konat finále prestižní pánské soutěže krásy a elegance – Muž roku. Dostali jsme možnost se finalistů zeptat na pár otázek, aby si naši čtenáři mohli udělat o pánech představu před samotným finále. Soutěž Muž roku pořádá David Novotný a finále proběhne 26.8.2011 v Náchodě. Vítězové budou zastupovat Českou a Slovenskou republiku na soutěžích Mister International a Manhunt International.

Mužem s číslem 1 je Theodor Jareš, 24 letý IT specialista, student a sportovec z Prahy. Měří 180cm a váží 75 kg.

Theodor Jareš


1. Kdo Vás do soutěže přihlásil a proč?

Já sám, chci zkusit něco nového a třeba mi to i v něčem pomůže, ať již třeba v hledání práce, sponzora pro sport či v čemkoliv jiném. Zkusit se má vše.

2. Proč byste měl právě Vy být Mužem roku?

Nevím proč zrovna já, to musí posoudit jiní, jestli to mám být já, ale rozhodně není důvod, proč bych zrovna já neměl nebo nemohl být.

3. Jak probíhají/probíhaly přípravy na soutěž?

Zatím nijak, chodím do práce jako každý den a po práci na trénink. Jen se snažím usilovně vymyslet volnou disciplínu, kterou ještě nemám připravenou.

4. Kolik času denně strávíte v koupelně?

Skoro žádný, jen dobu nutnou na vyčištění zubů, sprchování se a další nezbytné věci. Jelikož nosím krátké vlasy, tak se ani nemusím nijak upravovat.

5. Na čem stavíte svou image, svůj styl?

Asi na tom čím žiju a tím je sport. Dělám atletiku už asi od svých 7 let. Takže i oblečení a vše je tím sportem ovlivněné.

6. Jakou vlastnost byste na sobě nejvíce vyzdvihl a naopak, které byste se nejraději zbavil?

Nejraději bych se zbavil lenosti, která se čas od času objeví, ale naopak i přes tu lenost, vždy udělám tak jak mám. Což bych asi vyzdvihl, že i když je to třeba na poslední chvíli, vždy udělám to co musím.

7. Co nejvíce oceníte na svém okolí?

Pochopení, upřímnost, otevřenost.

8. Oblíbená značka, vysněný vůz?

Mno těch by bylo hned několik, třeba jako rodinné auto bych chtěl Porsche Cayenne, Volvo XC60 nebo Audi A8. A z aut pro zábavu by bylo úplně vysněné třeba Bentley Continental, Ford Mustang GT a nebo Lamborghini Gallardo.

9. Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Čím jsem chtěl být jako malý, to už si teď vůbec nevzpomínám, ale určitě to muselo být něco oblíbeného jako popelář. A moje vysněná práce teď? Taková kde za málo práce bude hodně peněz. Doma jsem vždy říkal, že by se mi líbilo povolání milionář, ale nikdy jsem nenašel na které škole se učí.

10. Co byste vzkázal mladým mužům, kteří by se v budoucnu také chtěli ucházet o titul Muže roku?

Tak rozhodně si myslím, že se není čeho bát. Každý to může vzít jako zkušenost a třeba tím i něco získat. Zviditelnit se v modelingu, dostat se do podvědomí lidí a třeba si díky tomu otevřít i nové možnosti do života.


Theodor JarešPřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!