Muž roku 2011: S číslem 3 se ve finále utká Jan Sokol

Publikováno: 19.07.2011 20:36 | Michal Novák

Třetím finalistou soutěže Muž roku 2011 je Jan Sokol, obchodní zástupce z Rakovníka. Honzovi je 22 let, měří 187cm a váží 82kg.

Muž roku 2011: Jan Sokol

1. Kdo Vás do soutěže přihlásil a proč?

2. Přihlásil jsem se sám. Proč? Spousta mých známých mi říkala, ať do toho jdu. Zkusit se má všechno, tak jsem tady :).

3. Proč byste měl právě Vy být Mužem roku?

To je těžká otázka… Myslím si, že bych měl vyhrát proto, že bych rád jak Muž roku pomáhal při různých charitativních akcích, například pro handicapované děti. Je to také jeden z důvodů, proč jsem se přihlásil.

4. Jak probíhají/probíhaly přípravy na soutěž?

Protože jsem nedávno absolvoval operaci kolene a přes měsíc jsem mohl jen ležet, musel jsem poté pořádně zapracovat a i upravit jídelníček. Určitě hodně času zabere volná disciplína, protože jsem si nasadil laťku dost vysoko. Máte se na co těšit!

5. Kolik času denně strávíte v koupelně?

Toho času není mnoho – rychlá sprcha, běžná hygiena, pak nasadím čočky, učešu se a jde se. Když nestíhám, nasadím čepku :). Důležitá schůzka, rande nebo party toho času zabere více.

6. Na čem stavíte svou image, svůj styl?

Snažím se si držet svůj jednoduchý osobitý styl. I když se snažím okoukat i co se právě nosí a co je IN, určitě nejsem typ co jde koupit kožich jen protože ho nosí Leoš Mareš a bude pak vypadat jak blázen :). Je pro mě důležité se v tom dobře cítit.

7. Jakou vlastnost byste na sobě nejvíce vyzdvihl a naopak, které byste se nejraději zbavil?

Vyzdvihl bych spolehlivost a to, že bych se pro své blízké rozdal. Kdyby to šlo, rád bych se zbavil toho, jak jdu do některých věcí po hlavě a někdy taky mé tvrdohlavosti.

8. Co nejvíce oceníte na svém okolí?

Upřímnost, to je podle mě vlastnost, která dnešním lidem chybí. Bohužel často i těm, které máme ve své blízkosti. Nemám rád nespolehlivost! Upřímní a spolehliví lidé u mě mají dveře dokořán :)

9. Oblíbená značka, vysněný vůz?

Jsou to jednoznačně značky Faith Connexion, Zara a nedám dopustit na spodní prádlo Calvin Klein. Přeci jen jsem ještě mladý tak neuvažuji o rodinných autech, takže auto mých snů je v tuhle chvíli Audi R8 v bílé barvě.

10. Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Protože jsem od útlého dětství hrál hokej, konkrétně chytal, tak jsem snil o kariéře brankáře v NHL. Postupem času, ale člověk dojde k tomu, že to jsou jen sny a směřuje cesty jinam a jinak. V současnosti by bylo příjemné být úspěšný v tom, co mě baví a naplňuje a to je modeling, móda a sport, ale cesty to taky nejsou lehké.

11. Co byste vzkázal mladým mužům, kteří by se v budoucnu také chtěli ucházet o titul Muže roku?

Jak už jsem říkal, zkusit se má vše. A pokud člověk něco chce, musí si za tím jít….Takže pánové, pokud chcete být Mužem roku, není nic lehčího, než poslat přihlášku!

Muž roku 2011: Jan SokolPřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!