Muž roku 2012: 1. Martin Koniáš

Publikováno: 27.06.2012 16:04 | Michal Novák

Tradičně jsme měli krátkou možnost se finalistů zeptat na pár otázek. Nyní si můžete udělat obrázek o jednotlivých pánech.

S číslem 1 se v náchodském divadle Dr. J. Čížka představí 25 letý Martin Koniáš, obchodník v gastronomii z Benešova u Prahy.

Finalista Muže roku 2012 Martin Koniáš

Zdroj: Muž roku


Kdo Vás do soutěže přihlásil a proč?

Přihlásil jsem se sám a to tak,že jsem ze srandy vyplnil formulář a odeslal.Nějaký konkrétní důvod jsem neměl. Jen se mi ta soutěž líbila.

Proč byste měl právě Vy být Mužem roku?

Upřímně si myslím, že každý z finalistů má stejné šance a každý má zároveň jiné přednosti a jak je kdo dokáže prodat se uvidí až v den soutěže, stejně tak u mě. Takže kdo nejlépe zvládne finálový večer a vzbudí dobré pocity u porotců vyhraje.

Jak probíhají/probíhaly přípravy na soutěž?

Přípravy jsou tak nějak v poklidu, spíš se připravuji po fyzické stránce, ale můj životní styl teď před soutěží se nějak neliší oproti tomu jak jsem žil doposud. Po psychické stránce to ani snad nemá smysl, nikdy jsem nestál na podiu ani před kamerami, takže si to ani moc nedokážu představit.

Kolik času denně strávíte v koupelně?

Běžně 5 minut ráno, 10 minut večer i se sprchou. Mám štěstí, že mi moc vousy nerostou, takže maximálně jednou týdně o něco déle.

Na čem stavíte svou image, svůj styl?

Nevím ,jestli se tomu dá říkat image,ale jsem takový jaký se mi zrovna chce být..ale je to hodně o kombinaci zdraví, krásy a optimismu. Vzhledově si držím nějakou přiměřenou úroveň.

Jakou vlastnost byste na sobě nejvíce vyzdvihl a naopak, které byste se nejraději zbavil?

Vyzdvihl bych vytrvalost. Nikdy mi nic nešlo hned, ale díky tomu, že jsem prostě vydržel. Žádné vlastnosti bych se nezbavil.

Co nejvíce oceníte na svém okolí?

Mám rád, když jsou lidi kolem mě dobře naladěni.

Oblíbená značka, vysněný vůz?

Aston Martin

Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Jako malý sem chtěl být fotbalistou. Teď je cíl vybudovat vlastní firmu, zajistit si trvalý příjem. Do budoucna by se mi líbilo mít vlastní fitness centrum.

Co byste vzkázal mladým mužům, kteří by se v budoucnu také chtěli ucházet o titul Muže roku?

Proč ne vy, všechno je možné a máte na to.

Finalista Muže roku 2012 Martin Koniáš

Zdroj: Muž roku


Prohlédněte si i ostatní finalisty Muže roku v našem přehledu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!