Muž roku 2012: 3. Miroslav Kolenyak

Publikováno: 01.07.2012 09:20 | Michal Novák

Miroslav Kolenyak, fitness trenér z Dolního Jelení a finalista s číslem 3. Bude bojovat ve finále Muže roku v srpnu v Náchodě o možnost reprezentace České republiky na prestižním Mister International v Thajsku. Mírovi je 24 let, je 185cm vysoký a váží 85kg.

Finalista Muže roku 2012 Miroslav Kolenyak

Zdroj: Muž roku


Kdo Vás do soutěže přihlásil a proč?

Přihlásil jsem se po doporučení agentury. Myslím, že pokud tady taková možnost je, byla by škoda to nezkusit. Očekávám, že tato soutěž může pouze a jen něco přinést. Minimálně nové zážitky, zkušenosti a poznání zajímavých lidí. Je to výzva a zároveň možnost si vyzkoušet jak zvládnu výstup na pódiu. Těším se na kolektiv a všechny lidi co budou kolem. Věřím, že si užijem hodně zábavy a zároveň přispějeme na dobrou věc.

Proč byste měl právě Vy být Mužem roku?

Tuhle otázku si kladu také :). Účást ve finále soutěže bude pro každého z nás určitě zážitkem a pro celkového výtěze to bude velký bonus navíc. V soutěži je nás 8 Čechů, takže šance každého na vítězství je v tuto chvíli 1:8. Co se má stát stane se a tak k tomu také přistupuji.

Jak probíhají/probíhaly přípravy na soutěž?

V podstatě v tuhle chvíli nic zásadního zatím pro přípravu na finále ještě nedělám. Nejdůležitější samozřejmě bude vhodně vymyslet a nacvičit volnou disciplínu.

Kolik času denně strávíte v koupelně?

To nevím...do koupelny jdu několikrát za den, ale nemám tam časoměřič mé přítomnosti :). Ve vaně jsem tak dlouho, dokud nemám varhánky na prstech :).

Na čem stavíte svou image, svůj styl?

Dobrou image vidím ve vhodném vystupování, to jak člověk působí na své okolí svojí osobitostí, dobrý vkus pro oblékání a zdravá fyzická kondice. Takže bych mohl říct zdravý duch v zdravém těle v dobrém oblečení :). O to se snažím.

Jakou vlastnost byste na sobě nejvíce vyzdvihl a naopak, které byste se nejraději zbavil?

Cílevědomost a lenost. Z těchto dvou bych se rád zbavil lenosti :).

Co nejvíce oceníte na svém okolí?

Když je cítit pozitivní energie.

Oblíbená značka, vysněný vůz?

Mercedes a Ferrari.

Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Pamatuji si jak jsem chtěl být postupně hajným, zubařem, fotbalistou nebo sportovním komentátorem. Zubařem proto, že místní zubař měl hezké auto a já si řek, že chci být taky zubařem :).

Co byste vzkázal mladým mužům, kteří by se v budoucnu také chtěli ucházet o titul Muže roku?

Ať neváhají a zkusí odeslat přihlášku! Za to nic nedají, když ta možnost tady je. Mladí do 29 let jsme jen jednou. Ať už to dopadne jakkoliv, tak si můžou říct, že to zkusili. Potom, aby byli sami sebou.

Finalista Muže roku 2012 Miroslav Kolenyak

Zdroj: Muž roku


Prohlédněte si i ostatní finalisty Muže roku v našem přehledu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!