Muž roku Martin Gardavský pokřtil kalendář a odletěl na několik měsíců

Publikováno: 13.02.2012 11:51 | Michal Novák

Úřadující Muž roku 2011 a druhý nejkrásnější Muž planety Martin Gardavský nafotil fotky s Terezou Zimovou a Barborou Vida Kolářovou v rámci reportáže TopStar.

Kalendář Muž roku

"Ze začátku jsem se styděl, že má tak dvě hezké kočky vedle sebe a pózovat s nimi nahý, ale za půl hodiny už bylo po ostychu a užívali jsme si to", dodal Martin Gardavský. Reportáž vymyslela Eva Decastelo, která je tradiční moderátorkou Muže roku.

Den poté už se rozloučil s Českou republikou a odletěl na několik měsíců do Brazílie, kde dostal roli ve filmu. "Je to malá role, ale rád bych se ucházel v brazilském seriálu o roli v telenovele, musím však projít castingem, jsem již v prvním předvýběru dle fotek a prošel jsem do dalšího kola. Člověk musí u mět také perfektně portugalsky, což si myslím, že bych mohl zvládnout." Do Brazílie odletěla i jeho přítelkyně Denise Bengosi.

Ještě pár hodin před odletem, tak pokřtil s pořadatelem Muže roku Davidem Novotným na TV Metropol kalendář na rok 2012, kde se finalisté nafotili s hodinkami Axcent. "Křtili jsme to až v únoru, přiznám se, že nebyl čas a chtěl jsem, aby to udělal Martin, tak nezbývalo nic jiného než to pokřtít pár hodin před odletem" dodal David Novotný, asistoval jim i moderátor TV Metropol Jakub Johánek.

Kalendář Muž roku

Prosadí se Martin Gardavský ve filmovém průmyslu?

Ano
60%
Ne
40%
Celkem hlasovalo: 35
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!