Na návštěvě za Martinem Zachem

Martin Zach
Martin Zach, David Novotný a Peter Menky si dávají narozeninový dort ne zrovna po gentlemansku.
17.03.2010 17:59 | Michal Novák

Jak se daří Martinovi Zachovi, zraněnému Muži roku 2009, který den po vítězství soutěže nešťastně spadl při skoku na lyžích do vody a ochrnul, nám zprostředkoval David Novotný - pořadatel soutěže Muž roku.

Byli jsme na návštěvě se slovenským Mužem roku SR Petrem Menky u Martina Zacha v Kladrubech na Benešovsku, kde Martin nyní bude mít léčbu až do konce května, poté by pokračoval v rehabilitaci na Slapech do konce prázdnin.

Martinův stav se po něhodě den po vítězství v soutěži Muž roku neustále zlepšuje. "Už hýbu rukama" dodal Martin Zach, který oslavil s organizátorem Muže roku Davidem Novotným jeho 30.narozeniny právě v Kladrubech a Martin jedl lžičkou dorta, což je obrovský úspěch. "Mám rád sladké a konečně jsem si dal dorta" dodal Martin Zach. "Oslavoval jsem své 30.narozeniny a vím, že Martinovi bylo líto, že nemohl přijet na oslavu v Praze, tak jsem mu ji udělal v Kladrubech, a jsem rád, že jsme se všichni společně dobře pobavili" komentoval David Novotný. U oslavy byl i Martinův kamarád Pavel, kterého postihl stejný osud jako Martina jen o měsíc dříve. "Báječně se doplňujeme a nedáme na sebe dopustit" dodal Martin Zach na svého kolegu Pavla. "Ani jsme neměli ponorkovou nemoc". Slovenský Muž roku SR Peter Menky věnoval Martinovi hrníček s věnováním a knížku. "Bylo to milé setkání a zase přijedeme", rozloučil se s Martinem David Novotný pořadatel Muže roku.

David NovotnýMartin díky svému odhodlání a životní síle již rehabilitoval horní končetiny a tvrdě cvičí i zbytek těla. Pevně věříme a přejeme mu, aby byl za nějaký čas úplně v pořádku.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!