Narozeninová oslava Davida Novotného

Publikováno: 08.03.2010 07:32 | Michal Novák

V Restauraci Medea v Praze proběhla velkolepá oslava 30. narozenin Davida Novotného za přítomnosti desítek gratulantů a osobností.

Jako první dorazila modelka Agáta Hanychová, která přinesla velkou kytici tulipánů, růží, tak to máš ode mě, a hlavně ať jsi spokojený dodala Agáta při blahopřání Davidovi. Poté následoval celý zástup gratulantů jako je Kamila Moučková, Tomáš Magnusek, Jan Bendig, Lucie Koňaříková-Salamé, Lívie Kuchařová, Julián Záhorovský, Ali Amiri, Vlasta Horváth, Eva Čížkovská, Magda Malá, Zdeněk Podhůrský se svou přítelkyní Ilonou, Míša Nosková, Tomáš Lébl, Martin Hranáč, poslankyně Hana Orgoníková a další.

Proběhl i hudební program, který zahájila Lívie Kuchařová, která přišla v doprovodu se svým přítelem Honzou a dokonce laškovala s ním, že by už chtěla miminko, odjeli poté do Opočna, protože Lívie má prázdniny ve škole, přinesla vzkaz od Táni Kuchařové a dárek, Táňa by ráda přišla, ale posílá velkou gratulaci a dárek máš přímo od ní dodala Lívie Kuchařová. Poté přišla Kamila Moučková a Tomáš Magnusek, kteří dali Davidovi k narozeninám roli v novém připravovaném filmu Školní výlet, jsem ráda, že budu mít po svém boku takového zajíce dodala herečka Kamila Moučková. Agáta Hanychová měl rozříznout dort místo toho ho měl Martin Hranáč ve svém obličeji. Já ti to tam dám do obličeje žertovala Agáta s dortem, ale Martin se jí posmíval, že to by si nedovolila, a dort přistál Martinovi v obličeji.

Poté vystoupil Jan Bendig, který přijel se svým tatínkem a Kamila Moučková s Tomášem Magnuskem, který již režíroval film Pamětnice, tak nabídli roli i Janu Bendigovi. Míša Nosková přišla sice s kašlem, ale nemohla bych tu chybět a vzala jsem i Tomáše Lébla, tak ten bude celý večer pro tebe zpívat dodala Míša Nosková. Tomáš Lébl vystupuje v muzikálu Děti ráje. A jsem ráda, že mi půjdeš na svatbu za svědka, protože jsi nás dal s Honzou dohromady dodala Nosková.

Další hvězdou, která dorzaila do restaurace Medea byl Vlasta Horváth s přítelkyní Markétou, ta byla naštvaná, protože Vlasta nemohl najít na zaparkování a kroužili kvůli parkování více jak hodinu. Vlasto, jdu se napít, protože jsem z tebe vyřízená dodala Markéta a vrhla se po skleničce s bílým vínem.

Magda Malá dorazila se svým přítelem Vláďou a poprvé ukázala i svou malou Terezku, jsem ráda, co pro nás děláš dodala Magda Malá a věnovala obrovskou bonboniéru Davidovi.

Zdeněk Podhůrský věnoval Davidovi obraz ze své galerie. Rozebíral s Evou Čížkovskou, že mu nejdou kšefty a že neví, co s tím má dělat, proto jednu galerii uzavře a uvidí se co bude dál.

Perský princ Ali Amiri přišel na oslavu s lahví vína, spěchám přímo z ordinace, měl jsem ještě dost klientů omlouval se Ali, který dorazil později. Ali se narodil 29.2. a oslavil také své narozeniny v rámci večera. Julián Záhorovský spěchal domů, musím se jít učit, protože mi hrozí skoro vyhazov ze školy, mám hodně zkoušek a vypadá to, že si profesoři na mě zasedli.

Oslava proběhla důstojně a dostal jsem řadu dárků, tak jsem velmi rád, že přišli všichni, kteří něco znamenají a mají mě rádi dodal oslavenec David Novotný.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!