Nejdivnější zákazy moderních zemí

Publikováno: 21.05.2011 10:37 | Petr Hájek
Myslíte si, že v Řecku můžete hrát počítačové hry, v Číně cestovat časem, v Rusku nosit emo-styl nebo v Austrálii sledovat porno s malými ňadry? Chyba lávky!
 
Řecko zakázalo počítačové hry

Ačkoliv se stát původně snažil zakázat jen nelegální hazard, povedlo se mu vinou všeobecného určení postavit mimo zákon i veškerou digitální zábavu. V podstatě tedy když si střihnete v Řecku pár minut solitérku po práci, je to něco, jako kdybyste zde běhali nazí po parku. 

2011-05-21-1

 

Čína zakázala cestování časem

Pokud jde o Čínu, tak ta má se zákazy a totalitními praktikami dlouhé zkušenosti (viz namátkou mikrofon v každém olympijském taxíku), nicméně zakázat cesty časem, to tu ještě ale opravdu nebylo. Číně vadí, že v řadě filmů je cestování časem jako hlavní koncept, což prý "nerespektuje historii země".

2011-05-21-1

 

Rusko zakázalo Emo

Neporozumění mladší generaci dostalo v Rusku zcela nový rozměr - při prohlížení statistik sebevražd, deprese a mizerné morálky u ruských mládežníků totiž dospěla Strana k jednoznačnému závěru: za vše může emo oblečení! Tato "hrozba národní stabilitě" tedy byla postavena mimo zákon. Emo-like osoby zde prostě nejsou vpuštěny do škol.  

2011-05-21-1

 

Austrálie zakázala malá prsa v pornu

Důvod, proč australská vláda za podpory organizace Kids Free 2B Kids zakázala v pornu ženy s prsy velikosti "A" nespočíval v tom, že by v komisi seděli výhradně příznivci mohutnějších poprsí, ale pouze v té věci, že řečená organizace dospěla k závěru, že ženy s malými ňadry v pornu podporují pedofilii. 
 
2011-05-21-1
 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!